Travelsupport.pl

Szykuje się rewolucja na rynku biletów lotniczych. Hopper wraca do gry.

Rewolucja bilety lotnicze

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Hopper to internetowe biuro podróży, takie jak Expedia, Booking.com czy Kayak, ale działa trochę inaczej.

Jest dostępny tylko jako aplikacja mobilna, a nie jako witryna komputerowa. Ale prawdziwa siła Hoppera tkwi w jego analizie danych. Aplikacja kompiluje i porównuje ceny lotów i hoteli, aby przewidzieć, kiedy cena biletu może ulec obniżeniu lub wzroście, pomagając wskazać najlepsze dni na rezerwację podróży.

I to nie wszystko. Najnowszą ofertą od Hopper’a jest możliwość zamrażania cen biletów lotniczych i hoteli (UWAGA, ta usługa dostępna jest na razie tylko w USA).

Jak to działa?

Price Freeze to usługa, która umożliwia „zamrożenie” ceny lotu na określony czas poprzez wpłacenie niewielkiego depozytu do Hoppera. W ten sposób, osoba rezerwując mimo że nie rezerwuje biletu od razu, nie musi martwić się tym, że jutro lub pojutrze nastąpi wzrost cen. W tym czasie może dograć inne szczegóły wyjazdu, zarezerwować noclegi, wynająć samochód, itd.

Cena lotu zostanie zamrożona do określonej daty wygaśnięcia, która jest wyświetlana przed dokonaniem zakupu. Jeśli cena lotu wzrośnie po zakupie, Hopper pokryje różnice. Jeśli cena spadnie, osoba rezerwująca zapłaci niższą cenę, i otrzyma zwrot swojej kaucji.

„Elastyczność to przyszłość podróży"

Hopper to pierwsza aplikacja, która pozwala klientom zablokować bilet lotniczy w określonej cenie za opłatą/kaucją, a następnie zarezerwować go później. Bardzo istotnie wpływa to na elastyczność oferty turystycznej, dzisiaj lotniczej, a w przyszłości również hotelowej i wynajmu samochodów. 

Hopper bardzo dynamicznie stara się wejść ze swoja ofertą na rynek podróży służbowych, zobaczymy co z tego wyjdzie.  

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Ubezpieczenie podróży służbowej

Ubezpieczenie podróży służbowej

Wdrożenie do firmowej polityki podróży konieczności ubezpieczenia podróży służbowych jest podstawowym sposobem łagodzenia skutków finansowych wynikających z niepożądanych zdarzeń związanych z podróżami służbowymi. Ubezpieczenie podróży

Nasze usługi