Travelsupport.pl

Qatar Airways rozszerza program lojalnościowy dla firm

program lojalnościowy

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Linie Qatar Airways zmodernizowały swój program nagród korporacyjnych, o nazwie Beyond Business, w nadziei na zachęcenie większych firm do przyłączenia się.

Program lojalnościowy Beyond Business został stworzony na początku 2019 roku i kierowany jest głównie do małych i średnich klientów biznesowych. Program został teraz rozszerzony do pięciu poziomów, w oparciu o wydatki na podróże służbowe w Qatar Airways.

Poziom podstawowy, Elevate daje firmom dostęp do obniżonych taryf oraz punkty lojalnościowe, wymienialne na loty i inne nagrody. Punkty przyznawane są za każdego wydanego dolara.

Na wyższych poziomach, firmy zdobywają punkty szybciej, a także uzyskują dostęp do korzyści, takich jak priorytetowa obsługa bagażu i status Privilege Club dla swoich podróżnych.

Po uruchomieniu program lojalnościowy Beyond Business miał trzy poziomy – Elevate, Accelerate i Ascend – z najwyższym poziomem wymagającym minimum 100 000 USD rocznych wydatków na podróże służbowe. Nowa struktura dodaje dwa wyższe poziomy – Advance i Achieve. Qatar nie podał informacji o minimalnych wydatkach na podróże, wymaganych, aby otrzymać dwa nowe poziomy/statusy.

Podróżni nadal mogą zdobywać swoje indywidualne punkty w Qatar Airways Privileges Club, natomiast firmy dodatkowo zbierają punkty w programie korporacyjnym.

Więcej informacji o programach lojalnościowych TUTAJ

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023. Ostatni kwartał 2022 będzie pracowity i produktywny dla globalnych podróży służbowych, Travel Managerów i podróżnych. Ankieta na temat globalnych podróży służbowych z

Nasze usługi