Travelsupport.pl

Program lojalnościowy

Rezerwuj podróże przez Internet, obniżaj wydatki, oszczędzaj dodatkowo na każdej rezerwacji. Dzięki Travelsupport odzyskasz część pieniędzy wydanych na podróże służbowe.

Zarabiaj na podróżach służbowych
Program lojalnościowy

Jak to działa?

Gdy rezerwujesz noclegi lub bilety lotnicze w Internecie, część wydanych pieniędzy możesz otrzymać z powrotem. Program Lojalnościowy Travelsupport działa dzięki współpracy z największymi firmami turystycznymi na świecie. Jesteśmy partnerem m.in Booking.com, Wakacje.pl, Lufthansa, PLL LOT, Expedia, Hotels.com, Qatar, Accor, Intercontinental Hotels Group.
Chcesz w pełni wykorzystać nasz program lojalnościowy?
Wyłącz Adblock'a w swojej przeglądarce.

Wybierasz stronę internetową i rezerwujesz

Wybierz swój ulubiony system rezerwacji z listy naszych partnerów. Kliknij przycisk REZERWUJ, a zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę wybranego systemu. Dokonaj rezerwacji tak jak zwykle to robisz. Zachowasz korzyści jakie masz w Genius, RewardsHotels.com, Agodacash.

Po 7 dniach otrzymujesz zwrot pieniędzy

Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, zarejestruj tylko jej numer w naszym Programie Lojalnościowym. Możesz to zrobić przez poniższy formularz lub wysyłając numer rezerwacji na info@travelsupport.pl. Zebrane środki otrzymasz 7 dni po zrealizowaniu się Twojej rezerwacji.

Zebrane środki otrzymasz na karcie podarunkowej

Z każdej zrealizowanej rezerwacji hotelowej otrzymasz do 3% jej wartości. Z każdego biletu lotniczego otrzymujesz konkretną kwotę. Środki możesz gromadzić bezterminowo, nie tracą swojej ważności. Musisz zebrać min 100 PLN aby otrzymać środki na wybranej przez siebie karcie podarunkowej.

Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy numer rezerwacji oraz nazwa systemu rezerwacyjnego, w którym rezerwacja została zrobiona np. Booking, Hotels.com, Lufthansa.
Nie ma takiej konieczności. Z programu lojalnościowego można korzystać bez indywidulanego Travelsupport konta.

Tę informacje otrzymasz od nas, emailem w ciągu 3h od zarejestrowania swojej rezerwacji.

Wystarczy wysłać takie pytanie na nasz adres email. Aktualne wyliczenie otrzymasz w ciągu 3h.

Absolutnie nie. Travelsupport ma dostęp tylko do numeru rezerwacji oraz daty rezerwacji.
Wybierz kartę podarunkową z listy dostępnych kart ( znajdziesz ją w regulaminie programu lojalnościowego) i poinformuj nas o tym emailem.
Oczywiście. Jeśli rezerwujesz przez nasz dostęp zachowujesz wszystkie korzyści wynikające z Twojego profilu na Booking.com
Aby być pewnym, że zwrot środków zostanie naliczony:
  • wchodź na stronę interesującego Cię systemu rezerwacyjnego poprzez przycisk REZERWUJ na stronie naszego programu lojalnościowego; dzięki temu Twoja transakcja nie ?zaginie? w sieci
  • zawsze używaj najnowszej wersji przeglądarki internetowej, najlepiej Firefox, Safari, Chrome
  • nie używaj programów typu AdBlock, których zadaniem jest blokowanie reklam; jeśli masz włączoną wtyczkę AdBlock, strona wybranego przez Ciebie systemu  nie zarejestruje momentu, w którym przechodzisz na nią z Travelsupport i dokonujesz tam rezerwacji.
  • W przypadku Booking.com, sprawdź czy widzisz nasze logo na stronie Booking. 

Nasi partnerzy