Travelsupport.pl

Podróże służbowe pod pełną kontrolą

Zredukuj zbędne wydatki. Wyeliminuj oszustwa. Zwiększ kontrole.

Pracownicy Twojej firmy płacą zbyt dużo za podróże służbowe? Ile pieniędzy dzisiaj straciła już Twoja firma? 500zł, 1000zł, 3000zł?

Zacznij wreszcie zarządzać podróżami służbowymi. Gromadź dane i naucz się je analizować.

Jesteśmy niezależnymi ekspertami ds. podróży służbowych, kontroli wydatków i wdrażania rozwiązań technologicznych.

Nasze autorskie podejście do zarządzania podróżami służbowymi gwarantuje klientom uzyskanie pełnej kontroli nad wydatkami.

kontrola wydatków

Nasze usługi

Audyty i kontrola wydatków

Nasi eksperci przeprowadzili łącznie kilkadziesiąt audytów wydatków na podróże służbowe. Regularnie kontrolujemy stawki hotelowe i lotnicze oferowane Nasz klientom. Nasz proces kontroli eliminuje zbędne wydatki ponoszone na organizacje i zarządzanie podróżami służbowymi.

Travel procurement

Travelsupport posiada obiektywne informacje o ofercie usługodawców branżowych. Pomagamy firmom w pozyskiwaniu specjalnych stawek w hotelach, liniach lotniczych, biurach podróży. Nasze wsparcie w procesie zakupowym oparte jest na doświadczeniu i benchmarkingu.

Szkolenia pracowników

Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania podróżami służbowymi, kontrolowania wydatków i wdrażania rozwiązań technologicznych. Wykorzystujemy branżowe kontakty, aby realizować udane projekty szkoleniowe.