Travelsupport.pl

TRAVEL PROCUREMENT

Skorzystaj z naszej wiedzy i kontaktów z liniami lotniczymi, hotelami i biurami podróży.

Dzięki wieloletniej pracy na stanowiskach managerskich w liniach lotniczych, sieciach hotelowych oraz agencjach zajmujących się kompleksową obsługą podróży służbowych, konsultanci Travelsupport skutecznie wykorzystują swoją wiedze i kontakty w negocjacjach z dostawcami usług turystycznych. Nasza rola polega na wspieraniu działów administracji i działów zakupów, które nie mają merytorycznej wiedzy o branży podróży służbowych. 

Stawki noclegowe dla firm

Pozyskiwanie firmowych stawek noclegowych. Bezpośrednie negocjacje z hotelami. Specjalne warunki anulacji i dostępności (LRA)

Rabaty i programy korporacyjne

Negocjacje z liniami lotniczymi. Kontrakty na stawki kierunkowe i firmowe programy lojalnościowe.

Negocjacje z pośrednikami

Negocjacje z biurami podróży i dostawcami systemów rezerwacyjnych. Optymalizacja opłat transakcyjnych i serwisowych.

Dlaczego Travelsupport?

Travelsupport to niezależna organizacja konsultingowa. Nie jesteśmy związani z żadną linią lotniczą, siecią hotelową czy biurem podróży. Rezultatem tego jest bezstronna, nieskrępowana usługa, której głównym celem są korzyści naszych klientów.

Travelsupport wykorzystuje najlepsze dostępne na rynku narzędzia do analizy porównawczej i analityczne, które pomagają kierować naszą strategią, biorąc pod uwagę kulturę korporacyjną klienta, zachowanie użytkowników i inne cele organizacyjne.

Usługa Travelsupport w zakresie travel procurement’u opierają się na autorskim procesie RFP, jak również na szkoleniach kierowanych do działów zakupów i administracji.

Wiedza