Travelsupport.pl

Travel procurement

Skorzystaj z naszej wiedzy i kontaktów z liniami lotniczymi, hotelami i biurami podróży.
Wspólnie wynegocjujemy dla Twojej firmy najlepsze ceny i warunki współpracy z dostawcami.

Dzięki wieloletniej pracy na stanowiskach managerskich w liniach lotniczych, sieciach hotelowych oraz agencjach zajmujących się kompleksową obsługą podróży służbowych, konsultanci Travelsupport skutecznie wykorzystują swoją wiedze i kontakty w negocjacjach z dostawcami usług turystycznych. Nasz travel procurement polega na wspieraniu działów administracji i działów zakupów, które nie mają merytorycznej wiedzy o branży podróży służbowych. 

Stawki noclegowe dla firm

Pozyskiwanie firmowych stawek noclegowych. Bezpośrednie negocjacje z hotelami. Specjalne warunki anulacji i dostępności (LRA)

Rabaty i programy korporacyjne

Negocjacje z liniami lotniczymi. Kontrakty na stawki kierunkowe i firmowe programy lojalnościowe.

Negocjacje z pośrednikami

Negocjacje z biurami podróży i dostawcami systemów rezerwacyjnych. Optymalizacja opłat transakcyjnych i serwisowych.

Dlaczego Travelsupport?

Travelsupport to niezależna organizacja konsultingowa. Nie jesteśmy związani z żadną linią lotniczą, siecią hotelową czy biurem podróży. Rezultatem tego jest bezstronna, nieskrępowana usługa, której głównym celem są korzyści naszych klientów.

Travel procurement w Travelsupport wykorzystuje najlepsze dostępne na rynku narzędzia do analizy porównawczej i analityczne, które pomagają kierować naszą strategią, biorąc pod uwagę kulturę korporacyjną klienta, zachowanie użytkowników i inne cele organizacyjne.

Usługa Travelsupport w zakresie travel procurement opierają się na autorskim procesie RFP, jak również na szkoleniach kierowanych do działów zakupów i administracji.

Wiedza

Umów się na bezpłatną konsultacje