Travelsupport.pl

Travelsupport

Naszą misją jest zmiana sposobu, w jaki polskie firmy podchodzą do zarządzania podróżami służbowymi. Czas wprowadzić nowoczesne rozwiązania i zacząć ograniczać zbędne wydatki.

Travelsupport jest pierwszą polską firmą konsultingową w zakresie kompleksowego zarządzania podróżami służbowymi. Naszym klientom oferujemy unikalny zestaw usług konsultingowych i audytorskich. 

 

NIEZALEŻNOŚĆ 

Firma Travelsupport nie jest zależna od żadnej linii lotniczej, sieci hotelowej czy biura podróży. Dzięki temu  mamy możliwość oferowania bezstronnych porad wszystkim naszym klientom.

 

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w audycie firmowej polityki podróży. Kontrolujemy usługi świadczone przez biura podróży. Wspieramy firmy w negocjacje z dostawcami usług turystycznych. 

 

DOŚWIADCZENIE

Konsultanci Travelsupport to profesjonaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę zdobywali pracując dla największych firm turystycznych na świecie. Booking.com, Expedia, Accor, Hilton, AMEX, CWT, PLL Lot, Lufthansa, Sap Concur…

"Travelsupport nie jest biurem podróży.
Nie świadczy usług związanych z rezerwacją hoteli i biletów lotniczych"

Nasze usługi

Nasi partnerzy

Nasze cele

Pragniemy, aby nasz serwis stał się najbardziej popularnym oraz opiniotwórczym serwisem dla osób podróżujących służbowo. Będziemy dążyć do tego, aby osoby zajmujące się organizacją podróży znalazły na naszej stronie wszystkie niezbędne informacje.

Nasza współpraca z największymi serwisami rezerwacyjnymi takimi jak Booking.com Hotels.com, Agoda, Skyscanner umożliwiają nam dostarczanie treści bez zbędnych i irytujących reklam.

entrepreneur, startup, start-up

Czytam Travelsupport, bo...

"Jestem naprawdę zadowolona ze współpracy z Travelsupport - Nie dość, że wszystko odbywa się bezproblemowo, to jeszcze dostaję doskonałą ofertę :)."
"Serdecznie polecam Travelsupport jako godnego i zaufanego partnera"
"Jestem bardzo zadowolony z korzystania z Travelsupport.pl, jest to godny zaufania partner. Polecam i zachęcam do regularnego czytania."
"Travelsupport daje mi dostęp do najważniejszych informacji. Zawsze zagląda tu kiedy planuje podróż służbową lub prywatną"
Adam Merski
Marketing Manager Bookerslink
Travelsupport rozwiązania dla podróży służbowych

Pamiętajcie

Travelsupport jest serwisem informacyjnym. Naszą ambicją jest dostarczanie Wam krótkich, konkretnych informacji.
W naszym serwisie nie zobaczycie nigdy reklam niezwiązanych z branżą turystyczną.

Anna Juszkowic
Wiceprezes