Travelsupport.pl

Ceny w hotelach wracają do poziomów sprzed pandemii

Ceny hoteli

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Według najnowszych danych udostępnionych przez jedną z największych sieci hotelowych na świecie – Marriott International, średnia stawka dzienna prawie powróciła do ​​poziomów sprzed pandemii. Dane te są skumulowane i dotyczą wszystkich marek hotelowych należących do Marriott International na całym świecie.

ADR (Średnia Cena Dnia) w III kwartale 2021 wyniosła 155,21 USD, i jest o 30,6 proc. wyższa niż w III kwartale 2020 r., a tylko o 4,4 proc. niższa niż w trzecim kwartałem 2019 r. Obłożenie na całym świecie wyniosło 58,2 procent, o 23,4 procent więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Firma odnotowała ponad 3,9 miliarda dolarów przychodów za kwartał w porównaniu z 2,3 miliarda dolarów rok temu.

Opierając się na rozmowach z klientami korporacyjnymi, Marriott spodziewa się stopniowego ożywienia koniunktury w biznesie, w miarę jak coraz więcej pracowników wraca do biura, a zasady dotyczące podróży służbowych są łagodzone.

Rezerwujesz hotele online? Sprawdź nasz Program Lojalnościowy TUTAJ

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur. Booking.com przeprowadził pilotaż specjalnego zautomatyzowanego systemu BillBack Request. Wspólnie z dostawca tej usługi, firmą VOXEL, Booking.com planuje wdrożyć to rozwiązanie jeszcze

Lufthansa strajk

Strajk w największej linii lotniczej w UE odwołany

Lufthansa zawarła umowę ze swoim związkiem pilotów, która zawiera „obowiązek pokojowy”, by nie przeprowadzać żadnych strajków przez ponad dziewięć miesięcy. Członkowie związku zawodowego pilotów Vereinigung

Nowe hotele lista 2021

Nowe hotele w Polsce już otwarte. Lista 2021

Sytuacja na rynku hotelowym jest nadal trudna. Powody do obaw mają firmy, które zainwestowały w budowę hoteli biznesowych. Mimo tego w tym roku oddano do użytku kilka bardzo ciekawych obiektów.

Nasze usługi