Travelsupport.pl

Ceny w hotelach wracają do poziomów sprzed pandemii

Ceny hoteli

Udostępnij:

Według najnowszych danych udostępnionych przez jedną z największych sieci hotelowych na świecie – Marriott International, średnia stawka dzienna prawie powróciła do ​​poziomów sprzed pandemii. Dane te są skumulowane i dotyczą wszystkich marek hotelowych należących do Marriott International na całym świecie.

ADR (Średnia Cena Dnia) w III kwartale 2021 wyniosła 155,21 USD, i jest o 30,6 proc. wyższa niż w III kwartale 2020 r., a tylko o 4,4 proc. niższa niż w trzecim kwartałem 2019 r. Obłożenie na całym świecie wyniosło 58,2 procent, o 23,4 procent więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Firma odnotowała ponad 3,9 miliarda dolarów przychodów za kwartał w porównaniu z 2,3 miliarda dolarów rok temu.

Opierając się na rozmowach z klientami korporacyjnymi, Marriott spodziewa się stopniowego ożywienia koniunktury w biznesie, w miarę jak coraz więcej pracowników wraca do biura, a zasady dotyczące podróży służbowych są łagodzone.

Rezerwujesz hotele online? Sprawdź nasz Program Lojalnościowy TUTAJ

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking inwestuje w leisure

Booking.com inwestuje w leisure

Najnowsza kampania reklamowa Booking.com ma zwiększyć świadomość klientów na temat produktów skierowanych do turystyki wypoczynkowej. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Marki Booking Holdings

Nasze usługi