Travelsupport.pl

Radisson otworzy nowe hotele w Polsce

Radisson otworzy nowe hotele

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Radisson Hotel Group wzmocni swoją obecność na rynkach w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Grupa Hotelowa Radisson planuje otworzyć ponad 10 obiektów do 2025 roku. Planowany jest między innymi debiut nowej marki art’otel.

W związku ze znaczącą ekspansją Radissona w Polsce w 2024 i 2025 roku, grupa hotelowa planuje otworzyć apartamentowiec z pełną obsługą recepcyjną pod marką Radisson oraz Radisson RED w Krakowie. Będzie to kolejne uzupełnienie oferty Radissona w Krakowie. Marka Radisson RED skierowana jest między innymi do osób podróżujących służbowo, które potrzebują obiektów oferujących nowocześniejsze podejście Gości. Radisson Red to marka „ dla osób o milenijnym podejściu do życia”. Marka ta stawia na sztukę nowoczesną, dużą ilość muzyki i mody. Hotele Radisson RED oferują dużo przestrzeni wspólnych, takich jak bary i lobby, cyfrowa obsługa klienta, i odważne kolory wnętrz. Posiadają własną markową restaurację o nazwie OUIBAR. Marka stawia na nowoczesny design, technologię i szybką obsługę gastronomiczną.

Następnie, w 2025 roku planowane jest otwarcie Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie na wybrzeżu Bałtyku. Radisson Blu Resort powstanie również w miejscowości Międzywodzie w województwie Zachodniopomorskim. Otwarcie tego obiektu zaplanowane jest na koniec roku 2024. Radisson Blu Resort Międzywodzie zlokalizowany będzie 300 metrów od plaży oraz 3 km od słynnego pola golfowego Amber Baltic Golf Club. Zaoferuje łącznie 226 apartamentów.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi