Travelsupport.pl

Expedia Group (Hotels.com) – najlepsze ceny w hotelach Holiday Inn…

Hotels.com najlepsze ceny w hotelach

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

 

 

Rezerwuje przez nasz Program lojalnościowy. Korzystaj z naszego dostępu do Hotels.com

 

Expedia Group i IHG Hotels & Resorts rozpoczynają preferowane partnerstwo w celu optymalizacji dystrybucji.

Expedia Group i IHG Hotels & Resorts ogłosiły, że Expedia Group jest obecnie preferowanym redystrybutorem cen hurtowych dla obiektów IHG Hotels & Resort w ramach programu Preferowanej Optymalizacji Dystrybucji Expedia Group.

Rynek dystrybucji hurtowej jest nieefektywny i drogi. Złożoność utrzymywania różnych kanałów znacznie zmniejsza wyniki finansowe hoteli. Program zoptymalizowanej dystrybucji Expedia Group rozwiązuje te wyzwania, tworząc tzw. bramę dla hotelarzy i ich klientów korporacyjnych. Współpraca ma na celu ​​zmniejszenie kosztów, generując dodatkowe przychody dla hoteli i zapewniając dokładne treści i lepsze stawki dla podróżny służbowych.

IHG Hotels & Resorts dołącza do rosnącej listy renomowanych sieci hotelowych, aby współpracować z Expedia Group w ramach programu Zoptymalizowanej Dystrybucji na preferowanych zasadach. Program Zoptymalizowanej Dystrybucji, dostarczany przez Expedia Group, redefiniuje i rozszerza zakres i skalę dystrybucji hurtowej w branży hotelarskiej. Sieć Expedia Group rozszerza zakres rynku hurtowego, łącząc hotele z partnerami B2B, w tym z szeregiem zewnętrznych dostawców usług turystycznych, a także touroperatorów i biur podróży.

IHG wykorzysta wiodącą w branży platformę Expedia Group, aby skonsolidować i uprościć dystrybucję hurtową.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

EXPEDIA program lojalnościowy

EXPEDIA ONE KEY – globalny program lojalnościowy

Podczas globalnej konferencji pracowników Grupy Expedia, która odbyła się w zeszłym tygodniu, gigant podróży online ujawnił dodatkowe szczegóły swojego ujednoliconego programu lojalnościowego. Program o nazwie One

Nasze usługi