Travelsupport.pl

Booking.com – Obsługa klienta oddana firmie zewnętrznej

Booking obsługa

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Booking.com zdecydował się przenieść obsługę kilku tysięcy zgłoszeń reklamacyjnych do firmy zewnętrznej.

Booking.com jest marką należącą do Booking Holdings. Booking zdecydował się na korzystanie z outsourcingu oferowanego przez Majorel do obsługi operacji call center. Pozostawił jednak w działaniu własne zespoły obsługi klienta w Manchesterze i Amsterdamie, odpowiednio w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Posunięcie to, zostało jednak mocno skrytykowane przez klientów i niektórych pracowników .

Informacja ta pojawiła się zaledwie kilka dni przed tym, jak reklama warta wiele milionów dolarów pojawiła się podczas weekendowego finału Super Bowl.

Firma twierdzi, że decyzja o skorzystaniu z Majorel ma na celu „wykorzystanie ich wiodącej w branży wiedzy w zakresie obsługi klienta, aby pomóc Booking.com w efektywnym skalowaniu, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom działalności”.

Booking Holdings (operator AgodaPricelineKayakOpenTableMomondo  i inne) prowadziły działalność w 65 krajach na całym świecie i zatrudniały około 26 000 pracowników w całej grupie.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023. Ostatni kwartał 2022 będzie pracowity i produktywny dla globalnych podróży służbowych, Travel Managerów i podróżnych. Ankieta na temat globalnych podróży służbowych z

Przewodnik Michelin oceni hotele

Przewodnik Michelin oceni hotele

Przewodnik Michelin oceni hotele. Przewodnik Michelin, poinformował, że w 2024 zacznie oceniać najbardziej wyjątkowe hotele. Podobnie jak w przypadku rankingów restauracji, Michelin zamierza wywołać zamieszanie,

Nasze usługi