Travelsupport.pl

Hotels.com zablokował możliwość rezerwacji noclegów w Rosji

Hotels.com zablokował Rosje

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Drugi największy na świecie system rezerwacji hoteli, czyli www.HOTELS.com (należący do Grupy Expedia) zablokował oferty rosyjskich hoteli. O dzisiaj nie ma możliwość rezerwowania noclegów w nawet w największych miastach takich jak Moskwa i St. Petersburg. Decyzja zaprzestania oferowania podróży do i z Rosji z powodu inwazji Putina na Ukrainę. 

 

„W odpowiedzi na ostatnie działania i sankcje nałożone przez rząd na Rosję, zaprzestaliśmy sprzedaży podróży do i z Rosji” – powiedział gigant podróżniczy z Seattle. „Jesteśmy zasmuceni tym, co nadal dzieje się na Ukrainie i będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać dotkniętych podróżami, partnerów i członków naszego zespołu z rodzinami i przyjaciółmi w dotkniętych obszarach”.

 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

hotele dla dorosłych

Hotele tylko dla dorosłych – Top 10 wg Travelsupport.

Hotele za chwilę będą pełne turystów. W wakacje trudno będzie znaleźć hotel bez gromady hałaśliwych dzieci na śniadaniu. W Travelsupport przeanalizowaliśmy systemy rezerwacyjne i mamy dla Was nasze Hotele tylko dla Dorosłych.

Lufthansa strajk

Strajk w największej linii lotniczej w UE odwołany

Lufthansa zawarła umowę ze swoim związkiem pilotów, która zawiera „obowiązek pokojowy”, by nie przeprowadzać żadnych strajków przez ponad dziewięć miesięcy. Członkowie związku zawodowego pilotów Vereinigung

Nasze usługi