Travelsupport.pl

Nastroje w podróżach służbowych 2021. Ankieta Travel Managerów.

Dziękujemy za udział w naszej ankiecie. Ankieta Travel Managerów skierowana była do osób, które zajmują się organizacją podróży służbowych w swoich firmach.
podróżach służbowych

Udostępnij:

Ankieta dotycząca nastrojów w podróżach służbowych przeprowadzona była w dniach 29.03-02.04.2021r.

Zaproszenie do wypełnienia ankiety wysłane zostało emailem do 1322 użytkowników serwisu www.Travelsupport.pl oraz do 223 osób zajmujących się organizacją podróży służbowych w swoich firmach. Do tej grupy zaliczone zostały osoby pracujące na stanowiskach Travel Manager, Office Manager, Kierownik administracji, Asystentka Zarządu. Otrzymaliśmy 156 wypełnionych ankiet.

Travel Managerowie optymistycznie o krajowych podróżach służbowych.

Wg przeważającej większości Travel Managerów, pracownicy ich firmy, chcą szybkiego powrotu do możliwości podróżowania w celach służbowych. Ponad 40% badanych uważa, że pracownicy w ich firmach BARDZO CHCĄ wrócić do podróży służbowych. Nieznacznie mniej, bo 39% uznało, że w ich firmach pracownicy RACZEJ CHCĄ powrotu do wyjazdów służbowych.

podróżach służbowych Travelsupport

Odbicie w krajowych podróżach służbowych możliwe już od czerwca 2021r.

Bardzo optymistycznie wyglądają nastroje co do  momentu kiedy krajowe podróże służbowe mogłyby zostać odblokowane przez firmy. Równo co drugi Travel Manager uważa, że jego firma pozwoli na wyjazdy w celach służbowych już w czerwcu 2021r.   

podróżach służbowych Travelsupport

Zagraniczne wyjazdy służbowe dopiero pod koniec roku.

Nieco trudniej jest nam ocenić nastroje dotyczące podróży zagranicznych. Tutaj 50% pytanych uważa, że ich firmy pozwolą na zagraniczne podróże dopiero w czwartym kwartale 2021r. Chociaż zadziwiać też może tutaj to,  że niemal 40 %   Travel Managerów uważa, że zagraniczne podróże firmowe zostaną odblokowane już w drugim kwartale.

odbicie w podróżach służbowych Travelsupport
firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi