Travelsupport.pl

Ankieta Travel Managera – podróże służbowe 2021.

Ankieta Travel Managera ma na celu zebranie informacji o nastrojach dotyczących planowanego powrotu podróży służbowych. Wzorem GBTA, chcielibyśmy zaszczepić to regularne badanie na polskim rynku podróży służbowych.
ankieta Travel Managera

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Travelsupport.pl od kilku lat zajmuje się promowaniem nowoczesnych rozwiązań na rynku podróży służbowych. Naszym celem jest stanie się profesjonalną firmą, dostarczającą wiedzy z zakresu business travel. Chcielibyśmy, aby naszym użytkownikiem został każdy Travel Manager, czyli osoba, która jest odpowiedzialna za podróże służbowe w swojej firmie. W związku z tym, wzorując się na GBTA, chcielibyśmy rozpocząć regularne ankietowanie osób, które w zakresie swoich obowiązków mają zarządzanie podróżami służbowymi.

Ankieta Travel Managera

W związku z tym, że podróże służbowe obecnie nie istnieją, jedynym i najważniejszym pytaniem jest pytanie: KIEDY?

Celem poniższej, krótkiej ankieta jest określenie dwóch rzeczy. Jakie nastawienie mają pracownicy w polskich firmach do powrotu do podróży służbowych oraz  jakie są przewidywania Travel Managerów do powrotu podróży służbowych w 2021. 

Wyniki ankiety

Wyniki ankiety Travel Managera zostaną opublikowane do 15.04.2021r. Będą dostępne również na naszych profilach na LinkedIn oraz Twitter  

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Największe biura podróży na świecie

Największe biura podróży na świecie 2022

Największe biura podróży na świecie. Portal Travel Weekly opublikował swoją 2022 Power List . Jest to coroczny ranking największych agencji (pośredników) w branży turystycznej. Ranking oparty

Nasze usługi