Travelsupport.pl

Ankieta Travel Managera – podróże służbowe 2021.

Ankieta Travel Managera ma na celu zebranie informacji o nastrojach dotyczących planowanego powrotu podróży służbowych. Wzorem GBTA, chcielibyśmy zaszczepić to regularne badanie na polskim rynku podróży służbowych.
ankieta Travel Managera

Udostępnij:

Travelsupport.pl od kilku lat zajmuje się promowaniem nowoczesnych rozwiązań na rynku podróży służbowych. Naszym celem jest stanie się profesjonalną firmą, dostarczającą wiedzy z zakresu business travel. Chcielibyśmy, aby naszym użytkownikiem został każdy Travel Manager, czyli osoba, która jest odpowiedzialna za podróże służbowe w swojej firmie. W związku z tym, wzorując się na GBTA, chcielibyśmy rozpocząć regularne ankietowanie osób, które w zakresie swoich obowiązków mają zarządzanie podróżami służbowymi.

Ankieta Travel Managera

W związku z tym, że podróże służbowe obecnie nie istnieją, jedynym i najważniejszym pytaniem jest pytanie: KIEDY?

Celem poniższej, krótkiej ankieta jest określenie dwóch rzeczy. Jakie nastawienie mają pracownicy w polskich firmach do powrotu do podróży służbowych oraz  jakie są przewidywania Travel Managerów do powrotu podróży służbowych w 2021. 

Wyniki ankiety

Wyniki ankiety Travel Managera zostaną opublikowane do 15.04.2021r. Będą dostępne również na naszych profilach na LinkedIn oraz Twitter  

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Szczecin Warszawa Ryanair'em

Loty ze Szczecina do Warszawy Ryanair’em

Od początku maja linia Ryanair realizuje przeloty z lotniska Szczecin-Goleniów na podwarszawskie lotnisko Modlin. Ceny biletów zaczynają się od 48 zł. Jeszcze przed pandemią istaniało

Nasze usługi