Travelsupport.pl

Revolut wprowadza produkt do rezerwacji noclegów. Partnerem jest Expedia.

Revolut Rezerwacje noclegów

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Znana aplikacja bankowa Revolut wprowadziła nowy produkt turystyczny o nazwie Stays, który pozwala klientom rezerwować noclegi i otrzymywać natychmiastowy zwrot gotówki w wysokości nawet 10%. Revolut twierdzi, że w związku z promocją tej oferty, rozda 70 milionów funtów klientom z Wielkiej Brytanii, którzy dokonają rezerwacji za pośrednictwem Stays. Revolut nie pobiera opłaty za rezerwację, jednak mogą obowiązywać opłaty i prowizje od dostawców zakwaterowania.

Zgodnie z regulaminem Revolut Stays, aplikacja ta działa w oparciu o bazę noclegową Hotels.com dostarczaną przez globalnego giganta Expedia.com.

Usługa Stays jest obecnie dostępna dla klientów Revolut w Wielkiej Brytanii i zostanie udostępniona klientom w całej Europie i Stanach Zjednoczonych w nadchodzącym miesiącu. W dłuższej perspektywie Revolut planuje dodać dodatkowe produkty turystyczne, takie jak loty, transport naziemny i doświadczenia.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Rezerwuj noclegi i odbieraj bilety do kina

Rezerwuj noclegi i odbieraj bilety do kina

Zrób rezerwacje noclegu przez Booking.com Otrzymasz 1 bilet do kina Helios lub Multikina na dowolny seans 2D.   1.     Skorzystaj z powyższej wyszukiwarki Booking lub przejdź

Bilety lotnicze Ryanair ponownie w Kiwi.com

Bilety lotnicze Ryanair ponownie w Kiwi.com

Największy europejski przewoźnik lowcostowy Ryanair, realizuje różne strategie dystrybucji we współpracy z internetowymi biurami podróży – OTA. Ryanair zabiega o umowy bezpośrednie lub idzie do

Nasze usługi