Travelsupport.pl

Revolut wprowadza produkt do rezerwacji noclegów. Partnerem jest Expedia.

Revolut Rezerwacje noclegów

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Znana aplikacja bankowa Revolut wprowadziła nowy produkt turystyczny o nazwie Stays, który pozwala klientom rezerwować noclegi i otrzymywać natychmiastowy zwrot gotówki w wysokości nawet 10%. Revolut twierdzi, że w związku z promocją tej oferty, rozda 70 milionów funtów klientom z Wielkiej Brytanii, którzy dokonają rezerwacji za pośrednictwem Stays. Revolut nie pobiera opłaty za rezerwację, jednak mogą obowiązywać opłaty i prowizje od dostawców zakwaterowania.

Zgodnie z regulaminem Revolut Stays, aplikacja ta działa w oparciu o bazę noclegową Hotels.com dostarczaną przez globalnego giganta Expedia.com.

Usługa Stays jest obecnie dostępna dla klientów Revolut w Wielkiej Brytanii i zostanie udostępniona klientom w całej Europie i Stanach Zjednoczonych w nadchodzącym miesiącu. W dłuższej perspektywie Revolut planuje dodać dodatkowe produkty turystyczne, takie jak loty, transport naziemny i doświadczenia.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Loty KLM przez Amsterdam

Przez Amsterdam tylko z bagażem podręcznym

Linia lotnicza KLM poinformowała pasażerów przelatującym przez jej hub w Amsterdamie, że ich bagaże rejestrowane nie będą obsłużone w przypadku przesiadki na tym lotnisku. Powodem

Podróże służbowe do UK

Podróże służbowe do UK bez żadnych restrykcji

Wielka Brytania rezygnuje z obostrzeń w podróżowaniu. 18 marca 2022 Wielka Brytania poinformowała, że zawiesza wszystkie obostrzenia covidowe, dotyczące podróży służbowych i turystycznych. Przyjeżdżający na

Nasze usługi