Travelsupport.pl

PKP Intercity oraz przewoźnicy regionalni będą mieli nowy system rezerwacji.

system rezerwacji PKP

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

PKP Informatyka ogłosiła przetarg na zakup nowego systemu rezerwacyjnego. Firma PKP Informatyka szuka kompleksowego systemem obsługi oraz sprzedaży biletów kolejowych. „Moduł Rezerwacje”, który spółka zamierza kupić na rynku. Zostanie on zintegrowany z pozostałymi elementami systemu. Ogłoszone postępowanie przetargowe, podobnie jak przeprowadzone w ubiegłym roku rozpoznanie rynku, to efekt współpracy z PKP Intercity, który jest głównym, choć nie jedynym klientem PKP Informatyka (z usług spółki korzystają także przewoźnicy regionalni).

Dzięki nowoczesnemu systemowi rezerwacji biletów PKP ułatwi współpracę z agentami ds. podróży służbowych i touroperatorami. Nowy system ma szanse stać się również narzędziem do bezpośredniej rezerwacji dla firm, które samodzielnie organizują swoje podróże służbowe.

– Zależy nam na tym, aby podróżni korzystali z intuicyjnego i nowoczesnego systemu sprzedaży. To obok inwestycji w tabor i zaplecza techniczne, kolejny istotny element kolei XXI wieku – podkreślił Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

– Jestem przekonany, że budowa wielomodułowego systemu, integrującego liczne funkcjonalności, dedykowane zarówno przewoźnikom, jak i pasażerom przyczyni się do wzmocnienia atrakcyjności kolei, wzrostu mobilności społeczeństwa oraz znaczącej poprawy standardów obsługi klienta – powiedział Tadeusz Turzyński, prezes zarządu PKP Informatyka.

Więcej informacji na www.rynek-kolejowy.pl

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Wirtualne karty do podróży służbowych

Wirtualne karty do podróży służbowych

Wirtualne karty do podróży służbowych to kolejny krok w unowocześnianiu podróży służbowych w polskich firmach. Dzisiaj, osoby które często podróżują służbowo, przechowują wszystkie swoje dokumenty

Nasze usługi