Travelsupport.pl

PKP Intercity oraz przewoźnicy regionalni będą mieli nowy system rezerwacji.

system rezerwacji PKP

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

PKP Informatyka ogłosiła przetarg na zakup nowego systemu rezerwacyjnego. Firma PKP Informatyka szuka kompleksowego systemem obsługi oraz sprzedaży biletów kolejowych. „Moduł Rezerwacje”, który spółka zamierza kupić na rynku. Zostanie on zintegrowany z pozostałymi elementami systemu. Ogłoszone postępowanie przetargowe, podobnie jak przeprowadzone w ubiegłym roku rozpoznanie rynku, to efekt współpracy z PKP Intercity, który jest głównym, choć nie jedynym klientem PKP Informatyka (z usług spółki korzystają także przewoźnicy regionalni).

Dzięki nowoczesnemu systemowi rezerwacji biletów PKP ułatwi współpracę z agentami ds. podróży służbowych i touroperatorami. Nowy system ma szanse stać się również narzędziem do bezpośredniej rezerwacji dla firm, które samodzielnie organizują swoje podróże służbowe.

– Zależy nam na tym, aby podróżni korzystali z intuicyjnego i nowoczesnego systemu sprzedaży. To obok inwestycji w tabor i zaplecza techniczne, kolejny istotny element kolei XXI wieku – podkreślił Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

– Jestem przekonany, że budowa wielomodułowego systemu, integrującego liczne funkcjonalności, dedykowane zarówno przewoźnikom, jak i pasażerom przyczyni się do wzmocnienia atrakcyjności kolei, wzrostu mobilności społeczeństwa oraz znaczącej poprawy standardów obsługi klienta – powiedział Tadeusz Turzyński, prezes zarządu PKP Informatyka.

Więcej informacji na www.rynek-kolejowy.pl

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

FINNAIR otwiera nowe połączenia

FINNAIR otwiera nowe połączenia do USA

Od października 2024 fińska linia lotnicza FINNAIR zwiększy liczbę lotów między Dallas a Helsinkami. Połączenia będą codziennie, co istotnie ułatwi organizacje podróży służbowych do USA.

Hotele z najdroższymi śniadaniami

Hotele z najdroższymi śniadaniami w Polsce

Istnieje wiele cech, które mogą sprawić, że hotel będzie wyjątkowy, od spektakularnej lokalizacji i oszałamiającego projektu po rozpieszczającą obsługę i światowej klasy zaplecze SPA. Naszym zdaniem

Nasze usługi