Travelsupport.pl

Oferta NDC British Airways w GDS Amadeus

NDC british Airways Amadeus

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

British Airways rozpoczyna sprzedaż treści NDC za pośrednictwem Amadeus. British Airways zaczęło oferować treści oparte na NDC za pośrednictwem Amadeus Travel Platform na rodzimym rynku w Wielkiej Brytanii.

NDC British Airways

Linia lotnicza British Airways ujawniła, że taryfy NDC będą dostępne za pośrednictwem Amadeus od 2 maja, w tym taryfy i produkty dodatkowe niedostępne dotychczas za pośrednictwem Amadeus GDS.

Początkowo taryfy NDC będą udostępnione w Wielkiej Brytanii, a wkrótce potem zostanie wdrożone w innych regionach. 

Oferta NDC będzie dostępna za pośrednictwem Amadeus Travel API, Amadeus Selling Platform Connect i narzędzia do rezerwacji Amadeus Cytric.

Agencj oraz korporacje korzystające z Amadeus Travel Platform, uzyskają natychmiastowy dostęp do oferty NDC British Airways oraz dostęp do usług dodatkowych takich jak rezerwacja dodatkowego bagażu, rezerwacja miejsc i płatnych posiłków.

Linia lotnicza dodała, że ​​rezerwacje NDC dokonane za pośrednictwem Amadeus Travel Platform będą „wiązać się z niewielką opłatą”, która będzie naliczana za podróż w segmencie pasażera (PSJ). BA dodał, że opłata ta podlega zwrotowi w całości w przypadku odwołania segmentu.

To rozwiązanie daje TMC i agencjom podłączonym do Amadeus NDC dostęp do dodatkowych punktów cenowych BA i „rozszerzonego wyboru” produktów pomocniczych, które nie są dostępne w Amadeus GDS. Agenci mogą również korzystać z połączenia NDC z systemem Amadeus, aby wyświetlać mapę miejsc i bezpośrednio rezerwować miejsca.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Travelsupport partner Booking.com

100zł od Booking.com

Dzięki nam otrzymasz 100zł za 3 rezerwacje na Booking.com   WAŻNE! Nie mamy dostępu do Twoich rezerwacji i danych osobowych w nich zawartych. Rejestracja 10-cio

HRS odzyska VAT z podróży służbowych

HRS odzyska VAT z podróży służbowych

Firma HRS dodała możliwość odzyskania podatku VAT do swojej platformy LaaS. Jeden z najpopularniejszych w Europie systemów rezerwacji hoteli HRS.de ogłosił wprowadzenie nowej, zautomatyzowanej usługi

Nasze usługi