Travelsupport.pl

Najlepsze programy FREQUENT FLYER

Najlepsze programy FREQUENT FLYER

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jeśli często podróżujesz służbowo samolotem, dołączenie któregoś z poniższych programów Frequent Flyer jest koniecznością. Programy te oferują ekskluzywne przywileje, podwyższenie standardu lotu, usługi priorytetowe i wiele więcej. Poniższe programy Frequent Flyer pozwalają dodatkowo optymalizować wydatki na podróże służbowe. Poniżej przedstawiamy pięć najlepszych programów dla osób często podróżujących służbowe dostępnych dla mieszkańców Europy.

  • Club Executive British Airways: Club Executive jest popularnym wyborem wśród europejskich podróżnych. Każdy uczestnik programu może zdobywać punkty Avios, walutę programu, nie tylko na lotach British Airways, ale także za pośrednictwem partnerskich linii lotniczych, hoteli, wypożyczalni samochodów i partnerskich kart kredytowych. Członkowie Executive Club korzystają z przywilejów, takich jak priorytetowa odprawa, dostęp do luksusowych poczekalni, zwiększony limit bagażu. Można zdobywać i wymieniać punkty Avios (waluta programu) na każdym locie liniami British Airways i 30 partnerskimi liniami lotniczymi, głównie z sojuszu Oneworld. Executive Club ma cztery poziomy statusu: niebieski, brązowy, srebrny i złoty.
  • Miles & More: Miles & More to program Grupy Lufthansa, do którego należą Lufthansa, Swiss, Austrian Airlines, Bruksela Airlines i Eurowings . Można gromadzić i wymieniać mile na każdym locie samolotami Grupy Lufthansa oraz z 40 partnerskimi liniami lotniczymi, głównie z sieci Star Alliance. Dla członków o statusie elitarnym dostępne są dodatkowe korzyści, takie jak usługi priorytetowe, bezpłatny bagaż rejestrowany, dostęp do poczekalni i bilety towarzyszące. Program Miles & More ma cztery poziomy statusu: członek, osoba często podróżująca, senator i HON Circle.
  • Air France-KLM Flying Blue: Program Air France-KLM jest popularnym wyborem wśród europejskich podróżnych ze względu na szeroką gamę partnerskich linii lotniczych i globalną siatkę lotów. Członkowie mogą gromadzić i wymieniać mile na każdym locie obsługiwanym przez siebie oraz 35 partnerskich linii lotniczych, w tym członków oneworld, SkyTeam i Star Alliance. W ofercie są bezpłatne podwyższenie klasy, dostęp do poczekalni, dodatkowy limit bagażu i zniżki na opcje miejsc. Flying Blue ma cztery poziomy statusu: Explorer, Silver, Gold i Platinum.
  • Miles&Smiles Turkish Airlines: program Turkish Airlines zyskał uznanie dzięki hojnym możliwościom zarobku i wyjątkowym korzyściom. Członkowie mogą gromadzić mile nie tylko na lotach Turkish Airlines, ale także za pośrednictwem partnerskich linii lotniczych Star Alliance. Program oferuje takie korzyści, jak bezpłatne podwyższenie klasy podróży, limit dodatkowego bagażu, dostęp do poczekalni CIP Turkish Airlines oraz możliwość wymiany mil na loty, bilety towarzyszące, pobyty w hotelach, wynajem samochodów i nie tylko.
  • EuroBonus: EuroBonus to program Skandynawskich Linii Lotniczych SAS, flagowego przewoźnika Danii, Norwegii i Szwecji. Możesz zdobywać i wymieniać punkty na każdym locie liniami SAS i 28 partnerskimi liniami lotniczymi, głównie z sieci Star Alliance. Jako członek elitarny możesz także cieszyć się korzyściami, takimi jak bezpłatne podwyższenie standardu, dostęp do poczekalni, dodatkowy limit bagażu oraz zniżki na hotele i wynajem samochodów. EuroBonus ma cztery poziomy statusu: Member, Silver, Gold i Diamond3.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Travelsupport partner Booking.com

Bonus 50 zł od Booking

Dzięki Travelsupport otrzymasz 50zł za rezerwacje na Booking.com   Akcja promocyjna trwała do 30.04.2024r. Dotyczyła rezerwacji noclegów realizujących się do 31.12.2024r. W akcji promocyjnej można

Nasze usługi