Travelsupport.pl

Lufthansa znowu STRAJKUJE

Lufthansa znowu STRAJKUJE

Udostępnij:

Lufthansa spodziewa się pod koniec tygodnia „poważnych” zakłóceń, spowodowanych strajkiem personelu naziemnego w związku ze sporem dotyczącym wynagrodzeń.

W poniedziałek 5 lutego związek zawodowy Verdi wezwał 25 000 pracowników naziemnych Lufthansy we Frankfurcie, Monachium, Hamburgu, Berlinie i Dusseldorfie do rozpoczęcia strajku w środę (7 lutego) na około 27 godzin. Akcja protestacyjna będzie miała duży wpływ na program lotów w środę i czwartek w Europie i na świecie.

Strajki Lufthansy są częścią fali akcji protestacyjnych, które przetoczyły się dotychczas w tym roku w niemieckim sektorze transportu. W zeszłym tygodniu Ver.di wezwał do jednodniowego strajku pracowników ochrony na głównych lotniskach w kraju. W piątek (2 lutego) doszło także do strajku pracowników lokalnych autobusów, tramwajów i metra.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

hotele dla dorosłych

Hotele tylko dla dorosłych – Top 10 wg Travelsupport.

Hotele za chwilę będą pełne turystów. W wakacje trudno będzie znaleźć hotel bez gromady hałaśliwych dzieci na śniadaniu. W Travelsupport przeanalizowaliśmy systemy rezerwacyjne i mamy dla Was nasze Hotele tylko dla Dorosłych.

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023. Ostatni kwartał 2022 będzie pracowity i produktywny dla globalnych podróży służbowych, Travel Managerów i podróżnych. Ankieta na temat globalnych podróży służbowych z

Nasze usługi