Travelsupport.pl

Hertz i Uber – elektryczna rewolucja

Hertz samochody elektryczne

Udostępnij:

Hertz i Uber wprowadzają do Europy partnerstwo w zakresie pojazdów elektrycznych.

Jedna z największych na świecie wypożyczalni samochodów – firma Hertz, wspólnie z Uberem uzgodniły nowe partnerstwo, aby udostępnić nawet 25 000 pojazdów elektrycznych (EV) w głównych miastach europejskich. Pojazdy elektryczne producentów takich jak Tesla i Polestar zostaną początkowo udostępnione kierowcom Ubera w Londynie od tego stycznia 2023. Dalszym celem ma być rozszerzenie programu na miasta takie jak Paryż i Amsterdam.

Uber i Hertz mają już podobną umowę w USA, która pozwala około 50 000 kierowcom Ubera wypożyczyć samochody elektryczne Tesli, aby realizować łącznie ponad 24 miliony przejazdów.

Nowa umowa europejska będzie głównym elementem celu Ubera, jakim jest stanie się platformą o zerowej emisji w Londynie do 2025 roku, a następnie osiągnięcie tego samego statusu w całej Europie do 2030 roku.

Rozszerzenie  współpracy z Hertz i UBER na Europę znacznie przyspieszy przejście na zerową emisję, pomagając kierowcom obniżyć koszty eksploatacji i oczyścić transport miejski.   

Udostępniając pojazdy elektryczne kierowcom HERTZ i UBER  przyczynią się do zmniejszenia emisji CO2 w europejskich miastach, ale także zwiększenia  elektryfikacji.

Hertz inwestuje w stworzenie największej floty pojazdów elektrycznych na świecie. Partnerstwo z Uberem zapewni dalsze przewodzenie w szybko zmieniającym się krajobrazie mobilności w całej Europie.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Zarabiaj na podróżach służbowych

Zarabiaj na podróżach służbowych

  PROGRAM LOJALNOŚCIOWY   Rezerwuj podróże przez Internet, obniżaj wydatki, oszczędzaj dodatkowo na każdej rezerwacji. Dzięki Travelsupport odzyskasz część pieniędzy wydanych na podróże służbowe.  

Delegacje służbowe 2023

Delegacje służbowe 2023 wg Airplus

Powrót delegacji służbowych będzie kontynuowany w 2023 r., Pandemia koronawirusa straciła na znaczeniu na całym świecie, a Chin rozluźniły przepisy dotyczących podróżowania. Specjalista ds. płatności korporacyjnych,

Nasze usługi