Travelsupport.pl

Star Alliance tworzy wspólną kartę kredytową

Star Alliance

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

 

Obecnie przeniesienie kredytu z jednego programu lojalnościowego linii lotniczej do innej linii lotniczej nie zawsze jest możliwe i często trudne. Projekt jest pierwszym w branży kart kredytowych. Wcześniej poszczególne linie lotnicze korzystały z kart kredytowych w ramach swoich programów nagród.

Szczegóły nowej karty kredytowej nie są jeszcze znane. Również z kim, gdzie i kiedy dokładnie ma zostać uruchomiona. Zostało to ogłoszone przez dyrektora generalnego Star Alliance, Jeffreya Goha, w ramach obchodów 25-lecia sojuszu.

Projekt z pewnością będzie musiał pokonać kilka przeszkód. Wspólna karta byłaby bezpośrednią konkurencją dla kart kredytowych pod wspólną marką należących do jej własnych linii lotniczych.

Nagrody zbywalne nie są zjawiskiem nowym. Wydawcy kart kredytowych, tacy jak American Express, Chase i Citi, od lat zezwalają niektórym posiadaczom kart na przekazywanie swoich punktów partnerskim liniom lotniczym i hotelom. Jednak żaden z tych programów nie oferuje tylu partnerów, co 26 linii lotniczych.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi