Travelsupport.pl/booking-cashback

EXPEDIA ONE KEY – globalny program lojalnościowy

EXPEDIA program lojalnościowy

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Podczas globalnej konferencji pracowników Grupy Expedia, która odbyła się w zeszłym tygodniu, gigant podróży online ujawnił dodatkowe szczegóły swojego ujednoliconego programu lojalnościowego.

Program o nazwie One Key pozwoli klientom zdobywać i wymieniać punkty we wszystkich markach Expedia Group , takich jak Expedia, Vrbo, Hotels.com i Travelocity, za dowolny produkt turystyczny, w tym bilety lotnicze, hotele, wynajem wakacyjny, samochód i rejs…

ONE KEY będzie pozwalał na przykład na zdobywanie punktów lojalnościowych za noclegi rezerwowane na www.Vrbo.com, a później na wykorzystanie ich do rezerwacji lotu Expedia. ONE KEY ma na celu stworzenie łączności między wszystkimi markami Expedia Group, a także budowanie długoterminowej lojalności klientów.

Więcej o programach lojalnościowych tutaj –>

Zjednoczony wszechświat EXPEDII

Programy lojalnościowe Expedia Group mają 154 miliony członków i co miesiąc przybywa około dwóch milionów. Należą do nich:

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nowe hotele lista 2021

Nowe hotele w Polsce już otwarte. Lista 2021

Sytuacja na rynku hotelowym jest nadal trudna. Powody do obaw mają firmy, które zainwestowały w budowę hoteli biznesowych. Mimo tego w tym roku oddano do użytku kilka bardzo ciekawych obiektów.

Rezerwacja pociągów przez Google

Rezerwacja pociągów przez Google

Google wprowadziło możliwość rezerwacji biletów kolejowych w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Japoni. Dzięki podpięciu bezpośrednich oferty od usługodawców użytkownicy uzyskują dostęp do szczegółowej oferty kolejowej. Zaletą

Nasze usługi