Travelsupport.pl

AirFrance-KLM + Etihad – połączenie Frequent Flyers

AirFrance-KLM + Etihad - połączenie Frequent Flyers

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Grupa Air France-KLM i Etihad Airways ogłosiły dziś nowe partnerstwo między swoimi programami lojalnościowymi. W ramach tego nowego partnerstwa członkowie programów lojalnościowych Flying Blue, należcego do Air France i KLM oraz członkowie Etihad Guest, programu lojalnościowego Etihad Airways, będą teraz mogli gromadzić i wymieniać mile w dowolnym programie lojalnościowym podczas lotów liniami Air France , KLM lub Etihad. Wkrótce ogłoszone zostaną wzajemne korzyści dla elitarnych członków.

W następstwie podpisanej umowy na początku tego roku klienci Air France-KLM i Etihad Airways mogą teraz łączyć się z ponad 60 nowymi trasami obejmującymi miejsca docelowe na całym świecie, a tym samym gromadzić i wymieniać mile. Współpraca rozpocznie się 28.11.2023r. Mile Flying Blue można wykorzystywać na upgrade lotu, pobyty w hotelach na całym świecie, wynajem samochodów lub zakup produktów ze sklepu Flying Blue. Mile Etihad Guest Rewards można wydawać na loty, pobyty w hotelach i wakacjach na całym świecie lub na produkty ze sklepu z nagrodami dla gości Etihad.

Air France obsługuje obecnie codzienne loty między Paryżem – Charles de Gaulle a międzynarodowym lotniskiem w Abu Zabi, natomiast Etihad obsługuje obecnie codzienne loty z międzynarodowego lotniska w Abu Zabi zarówno do Paryża – Charlesa de Gaulle’a, jak i do Amsterdamu Schiphol.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Negocjowanie stawek firmowych w hotelach

Negocjowanie stawek firmowych w hotelach

  Po dwóch latach pandemii, która wprowadziła niespotykane na skalę światową zawirowania w branży podróży służbowych, rok 2024 zapowiada się normalnie. Przed Travel managerami i

Nasze usługi