Travelsupport.pl

Rezerwuj i zarabiaj. Program lojalnościowy Travelsupport.

Osoby, które regularnie rezerwują hotele przez Internet, mogą teraz teraz korzystać z dodatkowego bonusu. Korzystaj z akcji #rezerwujizarabiaj
#rezewrwujizarabiaj

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jeśli często rezerwujesz, masz dostęp do niższych cen.

Osoby będące asystentkami zarządów, office managerami, dyrektorami handlowymi czy pracownikami działów exportu, często muszą również organizować podróże. Robią to dla siebie lub dla innych pracowników. Takie osoby najczęściej korzystają z Booking.com lub Hotels.com. Po założeniu indywidualnych kont w tych systemach, szybko otrzymuje się dostęp do ukrytych rabatów 10%, 15%, 20% a nawet 30%. Są to rabaty nie widoczne na oficjalnej stronie Booking.com czy Hotels.com. Rabaty ter pokazują się tylko zalogowanym użytkownikom.    

Jeśli mądrze rezerwujesz, dostajesz bonusy za lojalność.

Jeśli naprawdę regularnie rezerwujesz noclegi, powiedzmy 1 razy w tygodniu lub spędzasz w hotelach min 50 dni w roku, powinnaś/powinieneś korzystać z programów lojalnościowych. Dla takich osób jak Ty najlepszy jest REWARDSHotels.com. Dzięki niemu, raz w roku  otrzymasz voucher na bezpłatny tydzień, praktycznie w każdym hotelu na świecie. Teraz policz sobie ile darmowych noclegów zgromadzisz, jeśli wszystkie noclegi w Twoje firmie lub Twoich znajomych będą rezerwowane przez Twoje konto na Hotels.com. Wielu naszych użytkowników od lat nie wydaje pieniędzy na swoje podróże, korzystają tylko i wyłącznie ze zgromadzonych bonusów.   

Jeśli jesteś ekspertem, to rezerwuj i zarabiaj.

Teraz wyobraź sobie, że przez ostatni miesiąc zarezerwowałaś 10 noclegów dla kolegów z pracy lub znajomych i rodziny. Dzięki Twoim specjalnym rabatom zaoszczędziłaś 10% tego co te osoby wydałyby, rezerwując samodzielnie. Otrzymałaś za to 1 nocleg gratis o wartości +- 250PLN* (sprawdź zasady RewardsHotel.com). Dzięki temu, że rezerwowałaś zgodnie z zasadami programu lojalnościowego Travelsupport otrzymujesz dodatkowo kartę podarunkową do Rossmana, Sephory, H&M o wartości od  50 do 100 PLN. Zainteresowana/a? Dołącz do Nas. Rezerwuj i zarabiaj.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Ceny lotów spadają ceny hoteli rosną

Ceny lotów spadają, ceny hoteli rosną

Według najnowszego raportu indeksu cen sporządzonego przez firmę doradczą ds. podróży służbowych Advito, na początku 2024 r. ceny biletów lotniczych międzykontynentalnych z Europy spadną, ale

Nasze usługi