Travelsupport.pl

Wyjazdy firmowe. QUIZ dla Travel Managerów.

Jesteś Travel Managerem? Zajmujesz się organizacją wyjazdów służbowych w swojej firmie? Weź udział w naszym Quizie, sprawdź swoją wiedzę i zdobądź bonus za najlepszy wynik.
Wyjazdy firmowe QUIZ Travel Manager

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Najwyższy czas na powrót do normalności. Z naszych ostatnich ankiet wynika, że większość pracowników chciałaby ponownie wyjeżdżać w celach służbowych, korzystać z hoteli bez ograniczeń i odwiedzać swoich klientów. Wszystko wskazuje na to, że za 2 -3 tygodnie wyjazdy firmowe będą już normalnością. Teraz ważne pytanie! Czy przez te ostatnie kilkanaście miesięcy lockdownów nie zapomnieliśmy jak organizować podróże służbowe? A może nie jesteśmy na bieżąco z tym co zmieniło się na rynku. W Travelsupport.pl przygotowaliśmy dla Was Quiz-Test. Jest on skierowany do profesjonalistów, więc nie spodziewajcie się taryfy ulgowej – jest całkiem wymagający. Dlatego też, dla osób które wykręcą najwyższe wyniki mamy bonusy w postaci kart podarunkowych.

Wyjazdy służbowe - QUIZ

Zapraszamy do udziału w Quizie. Jest on dedykowany osobom zajmującym się organizacją wyjazdów służbowych w swoich firmach, ale oczywiście do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką. 

Zasady przyznawania Bonusów.

  1. Każdy kto w naszym Quizie osiągnie wynik 15-17 punktów i podzieli się nim w komentarzu na naszym profilu LinkedIn, otrzyma kartę podarunkową o wartości 50 PLN.  
  2. Każdy kto osiągnie wynik 18-19 punktów i podzieli się nim w komentarzu na naszym profilu LinkedIn, otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 PLN. 
  3. Każdy kto osiągnie wynik 20 punktów i podzieli się nim w komentarzu na naszym profilu LinkedIn, otrzyma kartę podarunkową o wartości 150 PLN. 

Bonusy, czyli karty podarunkowe.

  1. W przypadku bonusu o wartości 50 PLN osoba otrzyma e-kartę podarunkową do sklepów Allegro lub H&M.
  2. W przypadku bonusu o wartości 100 PLN osoba otrzyma e-kartę podarunkową do sklepów Allegro, H&M, Zalando, Decathlon, Sephora, Zara.
  3. W przypadku bonusu o wartości 150 PLN osoba otrzyma kartę podarunkową do dowolnego, wybranego przez siebie sklepu.

Czas trwania akcji

Quiz Test będzie dostępny na naszej stronie internetowej do 31.05.2021r. 

Najczęściej czytane:

Nasze usługi