Travelsupport.pl

Wyjazdy firmowe. QUIZ dla Travel Managerów.

Jesteś Travel Managerem? Zajmujesz się organizacją wyjazdów służbowych w swojej firmie? Weź udział w naszym Quizie, sprawdź swoją wiedzę i zdobądź bonus za najlepszy wynik.
Wyjazdy firmowe QUIZ Travel Manager

Udostępnij:

Najwyższy czas na powrót do normalności. Z naszych ostatnich ankiet wynika, że większość pracowników chciałaby ponownie wyjeżdżać w celach służbowych, korzystać z hoteli bez ograniczeń i odwiedzać swoich klientów. Wszystko wskazuje na to, że za 2 -3 tygodnie wyjazdy firmowe będą już normalnością. Teraz ważne pytanie! Czy przez te ostatnie kilkanaście miesięcy lockdownów nie zapomnieliśmy jak organizować podróże służbowe? A może nie jesteśmy na bieżąco z tym co zmieniło się na rynku. W Travelsupport.pl przygotowaliśmy dla Was Quiz-Test. Jest on skierowany do profesjonalistów, więc nie spodziewajcie się taryfy ulgowej – jest całkiem wymagający. Dlatego też, dla osób które wykręcą najwyższe wyniki mamy bonusy w postaci kart podarunkowych.

Wyjazdy służbowe - QUIZ

Zapraszamy do udziału w Quizie. Jest on dedykowany osobom zajmującym się organizacją wyjazdów służbowych w swoich firmach, ale oczywiście do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką. 

Zasady przyznawania Bonusów.

  1. Każdy kto w naszym Quizie osiągnie wynik 15-17 punktów i podzieli się nim w komentarzu na naszym profilu LinkedIn, otrzyma kartę podarunkową o wartości 50 PLN.  
  2. Każdy kto osiągnie wynik 18-19 punktów i podzieli się nim w komentarzu na naszym profilu LinkedIn, otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 PLN. 
  3. Każdy kto osiągnie wynik 20 punktów i podzieli się nim w komentarzu na naszym profilu LinkedIn, otrzyma kartę podarunkową o wartości 150 PLN. 

Bonusy, czyli karty podarunkowe.

  1. W przypadku bonusu o wartości 50 PLN osoba otrzyma e-kartę podarunkową do sklepów Allegro lub H&M.
  2. W przypadku bonusu o wartości 100 PLN osoba otrzyma e-kartę podarunkową do sklepów Allegro, H&M, Zalando, Decathlon, Sephora, Zara.
  3. W przypadku bonusu o wartości 150 PLN osoba otrzyma kartę podarunkową do dowolnego, wybranego przez siebie sklepu.

Czas trwania akcji

Quiz Test będzie dostępny na naszej stronie internetowej do 31.05.2021r. 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Air Astana i Travel Pass od IATA

Air Astana przetestuje aplikacje Travel Pass od IATA

Kazachskie linie lotnicze Air Astana planują rozpocząć testowanie aplikację Travel Pass Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA. Będzie to miało miejsce na rejsach między Nur-Sultanem, Kazachstanem

Nasze usługi