Travelsupport.pl

WIZZ AIR zarobił więcej na dodatkach niż na biletach.

Wizz Air Travelsupport

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jedna z najpopularniejszych tanich linii lotniczych w Europie wygenerowały więcej przychodów z usług dodatkowych niż ze sprzedaży biletów w 2020 roku. Co ciekawe, przychody ze sprzedaży usług dodatkowych wzrosły we wszystkich największych liniach lotniczych w zeszłym roku, i to pomimo wielkiego kryzysu.

Tanie linie lotnicze już dawno temu wprowadziły opcjonalne dodatki, takie jak opłaty bagażowe, pierwszeństwo wejścia i wyjścia, itd. Jednak rok 2020 był pierwszym rokiem, w którym większość tanich przewoźników, w tym Wizz Air — wygenerowało więcej dodatkowych przychodów niż przychody ze sprzedaży biletów. Wizz Air jest liderem w branży, generując w zeszłym roku 55,9 procent swoich przychodów z usług dodatkowych. Jedną z “nowatorskich” opłat WizzAir wprowadzonych w zeszłym roku była opłata systemowa 2 EUR.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

podróży służbowej

6 wskazówek dla osób w podróży służbowej

Podróże służbowe zapewniają skuteczniejsze nawiązywanie kontaktów, nawiązywanie silniejszych relacji biznesowych i zdobywanie nowych umiejętności. Podróżując służbowo należy unikać wszystkich problemów związanych z podróżowaniem, ponieważ mogą

Nasze usługi