Travelsupport.pl

Turkish Airlines wprowadzą opłatę dla biur podróży

Turkish Airlines wprowadzą opłatę dla biur podróży.

Udostępnij:

W październiku 2024 Turkish Airlines wprowadzi obowiązkową opłatę za rezerwację dla biur podróży, które używają systemów rezerwacji typu GDS. Wysokość opłaty prawdopodobnie wyniesie 15-25 EUR. W wyniku tej decyzji biura podróży, które obsługują podróże służbowe będą przerzucać tę opłatę na swoich klientów. Firmy, które kupują bilety lotnicze za pośrednictwem agencji korzystających z GDSów muszą liczyć się ze wzrostem ceny o około 100 zł na każdym bilecie.

Turkish Airlines wprowadzą opłatę dla biur podróży nawet 25 EUR za bilet.

Linie lotnicze Turkish Airlines uruchomią 1 października 2024 swoją nową platformę rezerwacyjną  TKConnect dla agentów i biur podróży. Jednocześnie zaczną  pobierać opłatę dystrybucyjną (15 – 25 EUR) za rezerwacje 1 biletu dokonaną za pośrednictwem globalnych systemów dystrybucji GDS. Tym samym linia lotnicza chce ograniczać rezerwacje z GDSów i promować swój nowy system rezerwacji. 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Podróże służbowe z Booking.com

Podróże służbowe z Booking.com i Traxo

Booking.com chce ulepszyć swoje narzędzie do rezerwacji online dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Firma nawiązała współpracę z  firmą Traxo, która zajmuje się rozwiązaniami IT

Nasze usługi