Travelsupport.pl

Szwajcaria i Grecja bez utrudnień covidowych

Szwajcaria i Grecja covidowych

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email


Majówka 2022 w Grecji oraz Szwajcarii będzie bez z wszelkich obostrzeń w podróżowaniu związanych z pandemią koronawirusa.

Państwa te poinformowały, że rezygnują z przepisów wjazdowych, które były tworzone z myślą o bezpieczeństwie podróży podczas pandemii. Kraje zapowiedziały, że od 2 maja wjazd na ich terytorium możliwy będzie bez dodatkowych zaświadczeń i testów – dotyczy to zarówno osób zaszczepionych jak i nieszczepionych.

Władze obu państw jako główny argument w podjęciu takich decyzji podają zmniejszającą się liczbę zachorowań, a także wysoki procent zaszczepienia populacji. W Grecji zaszczepionych jest blisko 80% obywateli, w Szwajcarii około 70%.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Samochody elektryczne w podróżach służbowych

Samochody elektryczne w podróżach służbowych

Według najnowszych danych udostępnionych przez BCD Travel, mniej niż 20% osób podróżujących służbowo wynajmuje pojazdy elektryczne. Ankieta, którą udostępniło BCD, pokazuje, że ​​13 procent podróżnych

ukryte koszty podróży służbowych

Ukryte koszty podróży służbowych

Koszty podróży służbowych w dzisiejszych czasach są są wyższe i będą rosnąć. Wraz ze wzrostem średniego kosztu podróży służbowej rosną ukryte koszty podróży służbowych, o

Nasze usługi