Travelsupport.pl

Swiss i Lufthansa. Opłata 25 EUR za zmianę miejsca

Swiss i Lufthansa. Opłata

Udostępnij:

Swiss i Lufthansa nadal ograniczają usługi w swojej najtańszej taryfie „Economy Light”. Od 21 czerwca pasażerowie z tymi biletami mogą jedynie zmienić przydzielone miejsce przy odprawie na rejsach europejskich za opłatą, poinformowały w poniedziałek linie lotnicze. Tłem zmiany jest fakt, że Lufthansa Group zmienia praktykę przydzielania miejsc dla najtańszej klasy w całej Grupie.

Opłata dla najniższej klasy - Economy Light

Specjalna taryfa zostanie wprowadzona, aby uzyskać lepsze rozróżnienie między klasą Economy Light, a następną wyższą klasą miejsc, Economy Classic. Tak jak poprzednio, rodziny i grupy nie będą rozdzielone podczas wspólnej rezerwacji.

CO TO OZNACZA?

Oznacza to, że klienci Eco-Light nie mogą już zmienić miejsc, które są nadal dostępne bezpłatnie, podczas odprawy elektronicznej na 23 godziny przed wylotem. Są tylko wyjątki w przypadku lotów do Włoch, jeśli towarzyszy im dzieci w wieku od dwóch do dwunastu lat lub osoby niepełnosprawne.

Swiss i Lufthansa - wysokość opłat

Dla klientów zamieszkałych w Szwajcarii lub USA tzw. opłata za zmianę miejsca wynosi 30 CHF lub 30 USD za trasę. Dla pasażerów mieszkających w krajach UE jest niższa. Dla nich zmiana miejsca kosztuje 25 euro. Różnice cenowe wynikają z to taryf ogólnogrupowych spółki matki, czyli linii lotniczej Lufthansa.

 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur. Booking.com przeprowadził pilotaż specjalnego zautomatyzowanego systemu BillBack Request. Wspólnie z dostawca tej usługi, firmą VOXEL, Booking.com planuje wdrożyć to rozwiązanie jeszcze

Nasze usługi