Travelsupport.pl

Swiss i Lufthansa. Opłata 25 EUR za zmianę miejsca

Swiss i Lufthansa. Opłata

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Swiss i Lufthansa nadal ograniczają usługi w swojej najtańszej taryfie „Economy Light”. Od 21 czerwca pasażerowie z tymi biletami mogą jedynie zmienić przydzielone miejsce przy odprawie na rejsach europejskich za opłatą, poinformowały w poniedziałek linie lotnicze. Tłem zmiany jest fakt, że Lufthansa Group zmienia praktykę przydzielania miejsc dla najtańszej klasy w całej Grupie.

Opłata dla najniższej klasy - Economy Light

Specjalna taryfa zostanie wprowadzona, aby uzyskać lepsze rozróżnienie między klasą Economy Light, a następną wyższą klasą miejsc, Economy Classic. Tak jak poprzednio, rodziny i grupy nie będą rozdzielone podczas wspólnej rezerwacji.

CO TO OZNACZA?

Oznacza to, że klienci Eco-Light nie mogą już zmienić miejsc, które są nadal dostępne bezpłatnie, podczas odprawy elektronicznej na 23 godziny przed wylotem. Są tylko wyjątki w przypadku lotów do Włoch, jeśli towarzyszy im dzieci w wieku od dwóch do dwunastu lat lub osoby niepełnosprawne.

Swiss i Lufthansa - wysokość opłat

Dla klientów zamieszkałych w Szwajcarii lub USA tzw. opłata za zmianę miejsca wynosi 30 CHF lub 30 USD za trasę. Dla pasażerów mieszkających w krajach UE jest niższa. Dla nich zmiana miejsca kosztuje 25 euro. Różnice cenowe wynikają z to taryf ogólnogrupowych spółki matki, czyli linii lotniczej Lufthansa.

 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nowe hotele lista 2021

Nowe hotele w Polsce już otwarte. Lista 2021

Sytuacja na rynku hotelowym jest nadal trudna. Powody do obaw mają firmy, które zainwestowały w budowę hoteli biznesowych. Mimo tego w tym roku oddano do użytku kilka bardzo ciekawych obiektów.

Wirtualne karty do podróży służbowych

Wirtualne karty do podróży służbowych

Wirtualne karty do podróży służbowych to kolejny krok w unowocześnianiu podróży służbowych w polskich firmach. Dzisiaj, osoby które często podróżują służbowo, przechowują wszystkie swoje dokumenty

Obsługa podróży służbowych

Obsługa podróży służbowych. TMC czy OTA?

Obsługa podróży służbowych wymaga niestandardowej wiedzy. To, że potrafisz zarezerwować bilet lotniczy przez biuro podróży lub hotel przez Booking.com, nie czyni z Ciebie Travel Managera.

Nasze usługi