Travelsupport.pl

Sieć Accor wprowadza globalne rozwiązanie do organizacji eventów

Sieć Accor eventy

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Największa sieć hotelowa w Polsce, czyli Accor (ORBIS SA) do końca roku zastąpi swoje obecne narzędzie do tworzenia zapytań o sale konferencyjne. Accor wdraża nowoczesną platformę GroupSync firmy Groups360. Na początku 2022r. hotele Accor będą dostępne w systemie GroupSync Engage, które umożliwia Event Managerom i Travel Managerom rezerwowanie sal konferencyjnych oraz usług gastronomicznych w czasie rzeczywistym. Docelowo klienci będą mogli również zakładać rezerwacje grupowe na noclegi dla uczestników wydarzenia. Według firmy Accor, usługa będzie dostępna dla większości ponad 5200 nieruchomości Accor na całym świecie.

GroupSync Engage umożliwi firmie Accor dostarczenie znacznie lepszej i nowocześniejszej oferty na rynek eventowy. Rozwiązanie to pozwala planistom rezerwowanie nie tylko sal konferencyjnych, ale także grupowych sal konferencyjnych, jedzenia i napojów i usług audiowizualnych w ramach tej samej transakcji online.

Accor wraz z Hilton Worldwide, IHG Hotels & Resorts i Marriott International zainwestował łącznie 50 milionów dolarów w Groups360 około dwa lata temu. IHG jako pierwsza wdrożyła platformę GroupSync Engage w lutym 2021 r., a następnie Hilton w czerwcu.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking Traveller Review Awards 2024

Booking Traveller Review Awards 2024

Booking.com przedstawia najbardziej przyjazne kierunki podróży roku i laureatów nagrody Traveller Review Awards 2024. Najbardziej przyjazne miasta na Ziemi w 2024 r.: Najbardziej przyjazne regiony

Nasze usługi