Travelsupport.pl

Rezerwacja pociągów przez Google

Rezerwacja pociągów przez Google

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Google wprowadziło możliwość rezerwacji biletów kolejowych w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Japoni. Dzięki podpięciu bezpośrednich oferty od usługodawców użytkownicy uzyskują dostęp do szczegółowej oferty kolejowej. Zaletą Google Search w tym przypadku jest bardzo przejrzysta prezentacja ofert kolejowych. W przypadku Niemiec Google ma bezpośrednie partnerstwo z Deutsche Bahn. W przypadku pozostałych trzech krajów dane o rozkładzie jazdy i cenach pochodzą z Travelfusion dla rezerwacji z Renfe w Hiszpanii, Trenitalia i Italo we Włoszech oraz Japan Rail.

Opcja sprzedaży biletów jest widoczna na całym świecie, ale tylko w przypadku podróży w tych krajach i wokół nich, a z czasem zwiększa się zasięg dzięki partnerstwu z operatorami kolejowymi, agregatorami i stronami rezerwacyjnymi stron trzecich. Google twierdzi, że podobna funkcja dla biletów autobusowych zostanie dodana w najbliższej przyszłości.

Rezerwacja pociągów w Google

Opcja sprzedaży biletów w Google jest widoczna na całym świecie, ale tylko w przypadku podróży w tych krajach i wokół nich.  Z czasem zwiększy się zasięg dzięki partnerstwu z operatorami kolejowymi, agregatorami i stronami rezerwacyjnymi stron trzecich. Google twierdzi, że podobna funkcja dla biletów autobusowych zostanie dodana w najbliższej przyszłości.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi