Travelsupport.pl

Qatar udostępni internet w samolotach

Qatar udostępni internet w samolotach

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

 

 

Qatar Airways ogłosiło że wspólnie z firmą Starlink należącą do SpaceX rozpocznie udostępnianie usługi internetowej w swoich samolotach. Qatar Airways wprowadzi bezpłatną, szybką łączność internetową na pokładach określonych samolotów i tras. 

Usługa umożliwi pasażerom korzystanie z sieci Wi-Fi o szybkości do 350 megabitów na sekundę, umożliwiając korzystanie z usług internetowych, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo, gry i wzbogacone przeglądanie stron internetowych za pomocą jednego: kliknij dostęp.

Qatar Airways ogłosił zawarcie umowy ze Starlink na zapewnienie płynnego i bezpłatnego Wi-Fi swoim pasażerom na całym świecie. 

Qatar Airways nie jest pierwszą linią lotniczą współpracującą ze Starlink, ponieważ technologię wdrażają także JSX, Hawaiian Airlines, airBaltic i ZIPAIR. 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Raportowanie wydatków na podróże służbowe

Raportowanie wydatków na podróże służbowe

Raportowanie wydatków na podróże służbowe jest podstawą do tworzenia budżetów i aktualizowania polityki podróży służbowych. Budżetowanie wydatków należy do dyrektorów finansowych i zespołów finansowych. Muszą

Podróże służbowe w MŚP

Podróże służbowe w MŚP

Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) zapewniają miejsca pracy 6,8 miliona Polaków i generują prawie połowę produkcji gospodarczej kraju 49,1%. MŚP był pierwszym sektorem gospodarki, który wznowił podróże

Nasze usługi