Travelsupport.pl

Przez Amsterdam tylko z bagażem podręcznym

Loty KLM przez Amsterdam

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Linia lotnicza KLM poinformowała pasażerów przelatującym przez jej hub w Amsterdamie, że ich bagaże rejestrowane nie będą obsłużone w przypadku przesiadki na tym lotnisku. Powodem jest usterka techniczna na lotnisku Schiphol, która spowodowała wyłączenie systemu bagażowego.

Ta duża awaria to kolejny element z serii kłopotów na głównych lotniskach Europy. 

Lotnisko w Amsterdamie nie jest w stanie sprawnie obsługiwać bagażu rejestrowanego, szczególnie w przypadku tych lotów i pasażerów którzy przesiadają się na kolejne połączenia. Mimi tego, że lotnisko Schiphol poinformowało, że usterka systemu została naprawiona, KLM poinformowało, że zakazuje bagażu rejestrowanego na lotach przez Amsterdam, aby wyeliminować możliwość zagubienia bagażu i idące za tym reklamacje klientów.

Linie lotnicze poinformowały, że zakaz dotyczący bagażu rejestrowanego dotyczy tylko europejskich lotów przez Amsterdam. Linia lotnicza da pasażerom, których to dotyczy, możliwość zmiany rezerwacji lotu.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Abonament bilety lotnicze

Abonament na bilety lotnicze

Abonamenty są wszechobecne w prawie każdej branży poza podróżami służbowymi. Dlaczego? Czy nadszedł już czas na budowanie płatnych subskrypcji podróży służbowych? Czy zmiany priorytetów podróżnych i potrzeba

Nasze usługi