Travelsupport.pl/booking-cashback

PKP Intercity wprowadza dynamiczne ceny biletów

PKP Intercity biletów

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

PKP Intercity od 5 maja 2022 wprowadza nowe zasady promocji biletów kolejowych. To bardzo dobra informacja dla firm i osób podróżujących służbowo. Dzięki nowym zasadom promocyjnym firmy zapłacą mniej za przejazdy służbowe również w pierwszej klasie. Taka zmiana w PKP powinna zostać uwzględniona również w polityce podróży służbowych każdej rozsądnej firmy.

Bilety PKP IC będą dostępne w pięciu progach promocyjnych, a nie w trzech jak to jest obecnie. Ceny bazowe, czyli te, od których naliczane są rabaty, się nie zmienią.

Po wprowadzeniu zmian, PKP Intercity będzie wprowadzało promocyjne ceny automatycznie na pociągi, które będą cieszyły się mniejszą popularnością. “Tańsze bilety będzie można kupić dzień przed przejazdem lub nawet w dniu wyjazdu. Obecnie nie jest możliwe kupno biletu w niższej cenie dzień czy dwa przed wyjazdem, obowiązuje cena bazowa.

W nowej ofercie będzie można znaleźć bilet z Warszawy do Krakowa nawet za 19 zł, a z Warszawy do Lublina za 17 zł. Nowe progi promocyjne będą łączyły się z ulgami ustawowymi. Oznacza to, że od promocyjnej ceny, dla osób uprawnionych, będzie dodatkowo naliczona ulga ustawowa.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Podróże służbowe do UK

Podróże służbowe do UK bez żadnych restrykcji

Wielka Brytania rezygnuje z obostrzeń w podróżowaniu. 18 marca 2022 Wielka Brytania poinformowała, że zawiesza wszystkie obostrzenia covidowe, dotyczące podróży służbowych i turystycznych. Przyjeżdżający na

Podróże służbowe w MŚP

Podróże służbowe w MŚP

Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) zapewniają miejsca pracy 6,8 miliona Polaków i generują prawie połowę produkcji gospodarczej kraju 49,1%. MŚP był pierwszym sektorem gospodarki, który wznowił podróże

Nasze usługi