Travelsupport.pl

OMIO – Rezerwacje autobusów i pociągów w UE

OMIO - Rezerwacje autobusów i pociągów

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Europejska platforma do rezerwacji autobusów i pociągów Omio.com otrzymała inwestycje o wartości 80 milionów USD

OMIO oferuje możliwość rezerwacji ponad 1000 dostawców usług transportowych w pociągach, autobusach, lotach, promach, samochodach i transferach na lotnisko.

 OMIO to lider transportu naziemnego w Europie!

Omio ma duże planami ekspansji poprzez nowe partnerstwa, przejęcia i dalszy wzrost w Stanach Zjednoczonych po ekspansji w całej Europie.

W marcu nawiązała współpracę z CheckMyBus, globalną wyszukiwarką autobusów międzymiastowych, a także współpracuje z Kayak, Huawei i państwową spółką kolejową w Portugalii.

W 2020 roku firma Omio zebrała 100 milionów dolarów na sfinansowanie zakupu innych firm turystycznych , po zakupie Rome2Rio z siedzibą w Australii w 2019 roku .

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking inwestuje w leisure

Booking.com inwestuje w leisure

Najnowsza kampania reklamowa Booking.com ma zwiększyć świadomość klientów na temat produktów skierowanych do turystyki wypoczynkowej. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Marki Booking Holdings

Lufthansa linie lotnicze

250 mln USD za włoskie linie lotnicze

Linie lotnicze Lufthansa Group złożyły ofertę kupna 40 procent udziałów we włoskich państwowych liniach lotniczych ITA Airways. Oferta pojawia się po wieloletnim procesie zakupowym, znanym w

Nasze usługi