Travelsupport.pl

Nowy globalny gracz na rynku krótkoterminowego zakwaterowania

Zespół Travelsupport

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Wielka międzynarodowa firma Jones Lang LaSalle, zajmująca się nieruchomościami, wystartowała z systemem rezerwacji noclegów krótkoterminowych. Stworzyła tym samym rywala dla Airbnb i Booking.com. W systemie  JLL Short Stays można naleźć oferty profesjonalnie zarządzanych obiektów i prywatnych apartamentów. Nowy system oferuje również całkowicie elastyczny wynajem zakwaterowanie dla pobytów trzy noce lub więcej. Obecnie oferta nie jest międzynarodowa. JLL Short Stays oferuje bazę noclegową w miastach w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii. Atak globalny planowany jest na 2022.

Zespół Travelsupport.pl oczywiście przetestował nowy system. Mimo, że szerokość oferty jeszcze nie może się równać z Booking.com czy Airbnb.com, to musimy jednoznacznie stwierdzić, że oferowsane tam ceny są bezkonkurencyjne. Jak na razie nie znaleźliśmy też obiektów, które występowałyby na konkurencyjnych portalach. Naszym zdaniem JLL Short Stays ma szanse zostać bardzo ciekawym, alternatywnym źródłem ofert, w sytuacjach wysokiego obłożenia.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Bilety lotnicze Ryanair ponownie w Kiwi.com

Bilety lotnicze Ryanair ponownie w Kiwi.com

Największy europejski przewoźnik lowcostowy Ryanair, realizuje różne strategie dystrybucji we współpracy z internetowymi biurami podróży – OTA. Ryanair zabiega o umowy bezpośrednie lub idzie do

Nasze usługi