Travelsupport.pl

Nowe połączenia lotnicze liniami Lufthansa 2022

połączenia lotnicze Lufthansa

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Linie lotnicze Lufthansa ogłosiły nowy rozkład lotów 2022 r. Obejmuje on kilka nowych międzynarodowych połączeń. Najciekawsze są te obsługiwane z hubów w Monachium i Frankfurcie.

Od 27 marca Lufthansa uruchomi połączenie z Monachium do Rio de Janeiro i San Diego oraz wznowi połączenia do Bangkoku. Lufthansa zapowiedziała, że ​​powiększy swoją flotę w Monachium z 17 do 21 samolotów, dodając cztery nowe samoloty dalekiego zasięgu Airbus A350-900.

Oprócz połączeń międzykontynentalnych, z Monachium będzie można polecieć do sześciu nowych destynacji w Europie – Kalamata, Minorka, Warna, Billund i Bergen. 

Współpracujący z Lufthansa Group przewoźnik Eurowings Discover uruchomi loty do Punta Cana, Cancun i Las Vegas. W sumie Eurowings Discover będzie obsługiwać 22 połączenia krótko- i średniodystansowe z Monachium, w tym nowe połączenia na Samos i Skiathos.

Lufthansa ma latać swoją największą siatką do USA z Frankfurtu dzięki uruchomieniu połączeń do St Louis w czerwcu 2022 roku. Przewoźnik zacznie również oferować połączenia do Stavanger, Liverpoolu i Rennes.

Eurowings Discover będzie obsługiwać loty z Frankfurtu do Las Vegas, Salt Lake City, Fort Myers, Tampa Bay, Anchorage, Halifax i Calgary w Ameryce Północnej, a także do Victoria Falls, Zimbabwe, Kilimandżaro, Panamy i Male.

Ponadto Lufthansa zaoferuje tymczasowy rozkład 25 lotów między Frankfurtem a Doha na Mistrzostwa Świata FIFA od 14 listopada do 19 grudnia 2022 r.

Przewoźnik powiedział, że jego elastyczne warunki rezerwacji pozostaną w mocy, a wszystkie taryfy będą mogły zostać zmienione w przypadku zakłóceń.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi