Travelsupport.pl

Nowe połączenia lotnicze liniami Lufthansa 2022

połączenia lotnicze Lufthansa

Udostępnij:

Linie lotnicze Lufthansa ogłosiły nowy rozkład lotów 2022 r. Obejmuje on kilka nowych międzynarodowych połączeń. Najciekawsze są te obsługiwane z hubów w Monachium i Frankfurcie.

Od 27 marca Lufthansa uruchomi połączenie z Monachium do Rio de Janeiro i San Diego oraz wznowi połączenia do Bangkoku. Lufthansa zapowiedziała, że ​​powiększy swoją flotę w Monachium z 17 do 21 samolotów, dodając cztery nowe samoloty dalekiego zasięgu Airbus A350-900.

Oprócz połączeń międzykontynentalnych, z Monachium będzie można polecieć do sześciu nowych destynacji w Europie – Kalamata, Minorka, Warna, Billund i Bergen. 

Współpracujący z Lufthansa Group przewoźnik Eurowings Discover uruchomi loty do Punta Cana, Cancun i Las Vegas. W sumie Eurowings Discover będzie obsługiwać 22 połączenia krótko- i średniodystansowe z Monachium, w tym nowe połączenia na Samos i Skiathos.

Lufthansa ma latać swoją największą siatką do USA z Frankfurtu dzięki uruchomieniu połączeń do St Louis w czerwcu 2022 roku. Przewoźnik zacznie również oferować połączenia do Stavanger, Liverpoolu i Rennes.

Eurowings Discover będzie obsługiwać loty z Frankfurtu do Las Vegas, Salt Lake City, Fort Myers, Tampa Bay, Anchorage, Halifax i Calgary w Ameryce Północnej, a także do Victoria Falls, Zimbabwe, Kilimandżaro, Panamy i Male.

Ponadto Lufthansa zaoferuje tymczasowy rozkład 25 lotów między Frankfurtem a Doha na Mistrzostwa Świata FIFA od 14 listopada do 19 grudnia 2022 r.

Przewoźnik powiedział, że jego elastyczne warunki rezerwacji pozostaną w mocy, a wszystkie taryfy będą mogły zostać zmienione w przypadku zakłóceń.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur. Booking.com przeprowadził pilotaż specjalnego zautomatyzowanego systemu BillBack Request. Wspólnie z dostawca tej usługi, firmą VOXEL, Booking.com planuje wdrożyć to rozwiązanie jeszcze

Nasze usługi