Travelsupport.pl

Połączenie lotnicze NORSE do USA

Połączenie lotnicze NORSE

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Tanie linie lotnicze – Norse Atlantic Airways ogłosiły plany dodania czterech nowych połączeń do USA w 2023. Chodzi o połączenia do z lotniska Londyn-Gatwick.

Lowcostow’y długodystansowy przewoźnik będzie latał z London Gatwick do Waszyngtonu, Los Angeles, San Francisco i Bostonu, oprócz wcześniej ogłoszonych nowych połączeń do Fort Lauderdale i Orlando, które mają rozpocząć się w maju.

Norse Atlantic uruchomił swoje pierwsze loty między Gatwick a nowojorskim lotniskiem JFK katem 2022, i obecnie obsługują codzienne połączenia na tej kluczowej trasie biznesowej.

Linia lotnicza posiada już 7 samolotów Boeing 787 Dreamliner na lotnisku Gatwick.

Norse Atlantic rozpocznie swoje połączenie z Gatwick do Waszyngtonu 1 czerwca sześcioma lotami tygodniowo. Następnie Los Angeles od 30 czerwca 2023 (codziennie), San Francisco 1 lipca (trzy razy w tygodniu) i wreszcie Boston od 2 września (pięć razy w tygodniu).

Linia lotnicza ogłosiła już, że loty z Gatwick do Orlando rozpoczną się 25 maja, a usługi w Fort Lauderdale zostaną uruchomione 26 maja.

Na naszych oczach tworzy się ciekawa konkurencja  na rynku transatlantyckim, która przyniesie korzyści konsumentom i pobudzi podróże służbowe.

 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Najlepsze aplikacje OTA

Hopper – najlepszą aplikacją OTA w 2021r

Podczas gdy podczas pandemii koronawirusa ucierpiały rezerwacje podróży, korzystanie z aplikacji internetowych biur podróży w rzeczywistości wzrosło podczas kryzysu, ponieważ konsumenci w domu przeglądali miejsca

Nasze usługi