Travelsupport.pl

Połączenie lotnicze NORSE do USA

Połączenie lotnicze NORSE

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Tanie linie lotnicze – Norse Atlantic Airways ogłosiły plany dodania czterech nowych połączeń do USA w 2023. Chodzi o połączenia do z lotniska Londyn-Gatwick.

Lowcostow’y długodystansowy przewoźnik będzie latał z London Gatwick do Waszyngtonu, Los Angeles, San Francisco i Bostonu, oprócz wcześniej ogłoszonych nowych połączeń do Fort Lauderdale i Orlando, które mają rozpocząć się w maju.

Norse Atlantic uruchomił swoje pierwsze loty między Gatwick a nowojorskim lotniskiem JFK katem 2022, i obecnie obsługują codzienne połączenia na tej kluczowej trasie biznesowej.

Linia lotnicza posiada już 7 samolotów Boeing 787 Dreamliner na lotnisku Gatwick.

Norse Atlantic rozpocznie swoje połączenie z Gatwick do Waszyngtonu 1 czerwca sześcioma lotami tygodniowo. Następnie Los Angeles od 30 czerwca 2023 (codziennie), San Francisco 1 lipca (trzy razy w tygodniu) i wreszcie Boston od 2 września (pięć razy w tygodniu).

Linia lotnicza ogłosiła już, że loty z Gatwick do Orlando rozpoczną się 25 maja, a usługi w Fort Lauderdale zostaną uruchomione 26 maja.

Na naszych oczach tworzy się ciekawa konkurencja  na rynku transatlantyckim, która przyniesie korzyści konsumentom i pobudzi podróże służbowe.

 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Ceny lotów spadają ceny hoteli rosną

Ceny lotów spadają, ceny hoteli rosną

Według najnowszego raportu indeksu cen sporządzonego przez firmę doradczą ds. podróży służbowych Advito, na początku 2024 r. ceny biletów lotniczych międzykontynentalnych z Europy spadną, ale

Ranking najlepszych linii lotniczych 2022

Ranking najlepszych linii lotniczych 2022

QATAR AIRWAYS ZWYCIĘŻA W RANKINGU NAJLEPSZYCH LINII LOTNICZYCH NA ŚWIECIE W RANKINGU SKYTRAX PASSENGER CHOICE Linie Qatar Airways zostały uznane za najlepszą linię lotniczą na

Nasze usługi