Travelsupport.pl/booking-cashback

Lufthansa – szykuje się strajk pilotów

Lufthansa strajk

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Według związku pilotów Vereinigung Cockpit, piloci Lufthansy przygotowują się do strajku po tym, jak negocjacje w sprawie sporu płacowego utknęły w martwym punkcie w tym tygodniu.

Związek zawodowy, który reprezentuje 9600 członków, powiedział, że przygotowania do akcji strajkowej rozpoczęły się po tym, jak Lufthansa wysłała niewystarczającą ofertę płacową. Pomimo intensywnych rozmów, nie udało się osiągnąć kompromisu – powiedział rzecznik Vereinigung Cockpit, Matthias Baier. Oprócz zrekompensowania utraty realnych wynagrodzeń, piloci potrzebują przede wszystkim przyszłościowego rozwiązania struktury wynagrodzeń. Pod koniec lipca związek ogłosił, że 97,6 procent jego członków pracujących dla Lufthansy głosowało za akcją protestacyjną . 

Rozpoczęcie akcji strajkowej będzie dużym ciosem dla niemieckiego przewoźnika, który niedawno rozstrzygnął spór z operatorami naziemnymi po tym, jak strajki wymusił odwołanie setek lotów w swoich hubach w Monachium i Frankfurcie w zeszłym miesiącu. 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

EXPEDIA program lojalnościowy

EXPEDIA ONE KEY – globalny program lojalnościowy

Podczas globalnej konferencji pracowników Grupy Expedia, która odbyła się w zeszłym tygodniu, gigant podróży online ujawnił dodatkowe szczegóły swojego ujednoliconego programu lojalnościowego. Program o nazwie One

Finnair podróże służbowe

Finnair nowa klasa dla podróży służbowych

Europejska linia lotnicza obiecuje „podwyższone doświadczenie na długich dystansach” dla międzynarodowych podróżnych. Fnnair w przyszłym tygodniu wprowadzi na rynek długo oczekiwany fotel klasy ekonomicznej premium,

Nasze usługi