Travelsupport.pl

Lotnisko Frankfurt z nową technologią

Lotnisko Frankfurt

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Podróżni na lotnisku we Frankfurcie wkrótce będą mieli większy dostęp do bezdotykowej technologii biometrycznej do odprawy, bezpieczeństwa i wejścia na pokład, a udogodnienia zostaną wprowadzone na wszystkich terminalach wiosną 2023 r., ogłosił operator lotniska Fraport.

Lotnisko współpracuje z dostawcą IT SITA i integratorem technologii NEC nad wdrożeniem platformy biometrycznej „wspólnego użytku”, która będzie otwarta dla wszystkich linii lotniczych działających na lotnisku i pozwoli podróżnym przejść przez każdy etap podróży na lotnisko, po prostu skanując twarz.

Posunięcie to następuje po testach biometrycznych przeprowadzonych przez Lufthansę w niemieckim hubie , a technologia połączy Star Alliance Biometrics z dodatkowymi hubami biometrycznymi w ramach platformy SITA Smart Path.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur

Booking.com umożliwi odzyskiwanie faktur. Booking.com przeprowadził pilotaż specjalnego zautomatyzowanego systemu BillBack Request. Wspólnie z dostawca tej usługi, firmą VOXEL, Booking.com planuje wdrożyć to rozwiązanie jeszcze

Nasze usługi