Travelsupport.pl

4 najlepsze internetowe biura podróży oferujące oferty wakacyjne.

Internetowych biur podróży jest obecnie mnóstwo, ale które są godne zaufania i mają najlepsze oferty?

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Dawno minęły czasy, kiedy odwiedzało się swoje biuro podróży, aby dowiedzieć się, ile będą kosztować letnie wakacje. Teraz te informacje mamy na wyciągnięcie ręki. Istnieją setki internetowych biur podróży, z których niektóre oferują naprawdę wyjątkowe oferty. 

Przeanalizowaliśmy systemy rezerwacyjne kilkudziesięciu internetowych biur podróży i doszliśmy do wniosku, że niestety większość z nich nie zachęca do rezerwowania online. Wybraliśmy nasze top 6, które z powodzeniem możemy polecić jako przyjazne i pewne. 

Wakacje.pl to pierwszy portal turystyczny w Polsce. W tym systemie rezerwacyjnym znajdziemy oferty wakacyjne przygotowane przez wszystkich największych i najważniejszych touroperatorów ( Coral. Grecos, Itaka, Rainbow…). Wakacje.pl mają wg nas 2 najważniejsze zalety i przewagi.  Na Wakacje.pl znajdziemy te same ceny i rabaty, które widnieją na stronach własnych touroperatorów. Proces wyszukiwania ofert i rezerwowania jest znacznie lepszy niż na stronach touroperatorów. 

To wszechstronne internetowe biuro podróży jest zaufanym serwisem rezerwacyjnym od 1998 roku. Możesz rezerwować loty, hotele, pakiety wycieczkowe, bilety do teatru, atrakcje za pośrednictwem Lastminute.com 

Wyniki wyszukiwania wakacji są najbardziej zaawansowane ze wszystkich internetowych biur podróży na tej liście. Są one wyświetlane w trzech sekcjach: po lewej stronie znajduje się miejsce, w którym stosuje się filtry, środkowa pokazuje informacje o podróży (hotel, cena i loty wliczone w cenę) wraz ze zdjęciem, a po prawej stronie jest mapa. Hotele są podświetlane na mapie, gdy najedziesz na nie kursorem w środkowej części, co oznacza, że ​​możesz łatwo znaleźć odpowiednią lokalizację na swoją podróż. Dodatkowo, gdy poruszasz się po mapie, wyniki hoteli są aktualizowane i pokazują tylko te obiekty, które możesz zobaczyć w danym obszarze.

Ciekawostka: Witryna oferuje również oferty hoteli ściśle tajnych nie będziesz wiedział/a, który hotel rezerwujesz, dopóki nie zapłacisz, ale uzyskasz pewien poziom usług (zwykle 4 lub 5 gwiazdek) . Funkcja wyszukiwania “ “Zainspiruj mnie” jest genialna, jeśli nie masz pewności, dokąd się udać – wybierz rodzaj wakacji (spa, plaża, egzotyczne, wypad do miasta), łączną cenę za imprezę i miejsce wyjazdu, a system wyszuka pakiety w różnych miejscach docelowych.

Opodo jest częścią ODIGEO, największego internetowego biura podróży w Europie. Jedną z najlepszych rzeczy na tej stronie jest to, że pozwala ona podzielić podróż między różne linie lotnicze, aby znaleźć najlepsze oferty – a do porównania jest ponad 575 linii lotniczych.

Możesz filtrować wyniki na podstawie miejsca wylotu lub powrotu, co oznacza, że ​​można zdecydować się na bezpośredni lot w jedną stronę i przesiadkę w drodze powrotnej (lub odwrotnie). Można wyszukiwać loty z wieloma przesiadkami, co jest idealne, jeśli  trzeba zarezerwować międzylądowanie w Dubaju lub Reykjaviku.

Podczas rezerwacji hoteli, poszczególne strony hoteli otwierają się w nowej karcie, dzięki czemu Twoje wyniki pozostają otwarte i możesz do nich wrócić w dowolnym momencie. Możesz też wyświetlić wszystkie hotele na mapie, aby sprawdzić lokalizację i filtrować według ceny, wliczonego w cenę śniadania, marki hotelu, lokalizacji, udogodnienia (w tym funkcje ułatwień dostępu) i ocena gwiazdek / klientów.

Należy do tej samej grupy co Opodo – i korzysta  z bardzo podobnych funkcji wyszukiwania i wyników. eDreams sprzedaje podstawowy pakiet: loty, hotele i wynajem samochodów. Witryna jest prosta w obsłudze, a podczas wyszukiwania lotów wskazuje najmądrzejszy wybór, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny i liczbę przesiadek. Podkreśla również najtańsze i najszybsze oferty. Można filtrować wyniki według bagażu rejestrowanego, co oznacza, że ​​nigdy nie kupisz przypadkowo lotu tylko z bagażem podręcznym eDreams oferują gwarancję ceny na loty, chociaż kryteria są surowe.

Najważniejsza wskazówka: uważaj na wyskakujące okienko „nie czekaj”, które jest po prostu próbą wywarcia presji na zakup i można je zignorować – rzadko zdarza się, aby Twoje wakacje wyprzedały się w ciągu kilku minut od wyszukiwania.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi