Travelsupport.pl

Hertz widzi pojazdy elektryczne dla podróży służbowych

Hertz podróże służbowe

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Hertz Global Holdings – jedna z 3 największych na świecie firm zajmujących się wynajmem samochodów planuje do końca 2022 r. posiadać około 3000 stacji ładowania pojazdów elektrycznych na 80 rynkach.

Hertz obsługuje głównie rynek podróży służbowych.

Wypożyczalnia samochodów ma obecnie pojazdy elektryczne i stacje ładowania rozmieszczone na ponad 30 rynkach. HERTZ dostosowuje się do popytu z rynku podróży służbowych. Samochody elektryczne są bardzo atrakcyjne dla klientów korporacyjnych, ponieważ pomagają spełnić cele ESG ich organizacji (środowiskowe, społeczne i dotyczące zarządzania) oraz ślad węglowy.

Hertz odnotował przychody w wysokości 1,8 mld USD w pierwszym kwartale 2022 r., co oznacza wzrost o 40 procent rok do roku, a skorygowany zysk netto w wysokości 403 mln USD w porównaniu ze stratą 52 mln USD w 2021 r.

Pomimo lepszych wyników, rezerwacje korporacyjne pozostają „znacznie poniżej poziomów sprzed pandemii”, na poziomie około 63 procent sprzedaży w 2019 roku. 

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Największe biura podróży na świecie

Największe biura podróży na świecie 2022

Największe biura podróży na świecie. Portal Travel Weekly opublikował swoją 2022 Power List . Jest to coroczny ranking największych agencji (pośredników) w branży turystycznej. Ranking oparty

Nasze usługi