Travelsupport.pl

GDS Travelport będzie mieć swój online booking tool

GDS Travelport

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Trzeci największy GDS (Global Distribution System) to Travelport, firma zajmująca się technologią turystyczną. W piątek 10 marca poinformowała, że przejęła firmę Deem, dostawcę narzędzia do rezerwacji online Etta.

Dla Travelport jest to największa  inwestycja od czasu uruchomienia rynku Travelport Plus prawie dwa lata temu. Celem przejecie DEEM, oraz ich systemu ETTA  ma umożliwić firmie Deem dostęp do ofert i produktów NDC, a Travelportowi dać wreszcie narzędzie rezerwacji na rynlu podróży służbowych.  

Przełomowe przejęcie firmy Deem przez Travelport zaspokoi rosnące po pandemii zapotrzebowanie na ścisłe, w pełni zintegrowane narzędzie korporacyjne, które zapewni dostęp do wszystkich treści z wielu źródeł, w tym NDC

Przejęcie DEEM dodaje ważny element do oferty Travelport, a konkurenci Amadeus i Sabre od dawna dostarczają własne narzędzia do rezerwacji online, odpowiednio Cytric i GetThere .

Travelport zainwestował wcześniej w narzędzie do rezerwacji Locomote, ale podczas pandemii odsprzedał swoje udziały pierwotnym założycielom.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.