Travelsupport.pl

Europcar wraca do gry. Umowa z VW pomoże w odbudowaniu się firmy.

Travelsupport Europcar

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Firma Europcar w najnowszym raporcie potwierdziła silne odbicie w przychodach w lipcu i sierpniu. Wzrosły one aż o 45 procent (do 538 milionów euro) w porównaniu z tym samym okresem w 2020 roku. Patrząc realistycznie, trzeba mieć na uwadze, że jest to nadal wynik o 30 procent niższy niż przed Covid 2019. Jedna z największych wypożyczalni samochodowych na świecie poinformowała również, że ​​nastąpiło „ostre odbicie” zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w południowej Europie, a rynki krajowe, szczególnie niemiecki wyraźnie się rozpędzają.

Firma poinformowała również o zaakceptowaniu przez zarząd Europcar oferty złożoenj przez spółkę celową z Grupy Volkswagena. Oferta dotyczy sprzedaży do VW części akcji Europcar.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nowe hotele lista 2021

Nowe hotele w Polsce już otwarte. Lista 2021

Sytuacja na rynku hotelowym jest nadal trudna. Powody do obaw mają firmy, które zainwestowały w budowę hoteli biznesowych. Mimo tego w tym roku oddano do użytku kilka bardzo ciekawych obiektów.

Szwajcaria i Grecja covidowych

Szwajcaria i Grecja bez utrudnień covidowych

Majówka 2022 w Grecji oraz Szwajcarii będzie bez z wszelkich obostrzeń w podróżowaniu związanych z pandemią koronawirusa. Państwa te poinformowały, że rezygnują z przepisów wjazdowych,

Nasze usługi