Travelsupport.pl

EASYJET otwiera swój pierwszy salonik biznesowy na lotnisku Gatwick

Easyjet salonik poczekalnia

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Tani przewoźnik EasyJet otworzy swój pierwszy salonik na lotnisku Gatwick. Projekt będzie realizowany we współpracy z międzynarodowym operatorem poczekalni lotniskowych – firmą No1 Lounges. Poczekalnia o nazwie The Gateway by easyJet i No1 Lounges znajdzie się w North Terminal na lotnisku Gatwick w pobliżu istniejącego No1 Lounge i można go będzie zarezerwować z wyprzedzeniem na www.easyjet.com. Pasażerowie mogą również dokonać rezerwacji w dniu podróży, korzystając z pakietów jedno-, dwu- i trzygodzinnych dostępnych od 18,50 GBP.

Wszyscy pasażerowie podróżujący przez Terminal Północny mogą zarezerwować poczekalnię niezależnie od linii lotniczej lub klasy podróży. Mogą również przybyć bez rezerwacji i okazać kartę pokładową easyJet oraz uiścić opłatę przy wejściu.

W cenę wejściówki wliczone są dania na ciepło i zimno z daniami podawanymi do stołów, a także szereg samoobsługowych dodatków oraz gorące i zimne napoje. Klienci będą mieli dostęp do bezpłatnego Wi-Fi i obszarów do pracy z punktami ładowania oraz pokój telewizyjny i pokój gier.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Booking inwestuje w leisure

Booking.com inwestuje w leisure

Najnowsza kampania reklamowa Booking.com ma zwiększyć świadomość klientów na temat produktów skierowanych do turystyki wypoczynkowej. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Marki Booking Holdings

Nasze usługi