Travelsupport.pl

Czy Skyscanner będzie zamrażać ceny biletów lotniczych?

Skyscanner ceny biletów

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Grupa Trip.com jest jednym z największych internetowych biur podróży na świecie (OTA), należy do niej między innymi SKYSCANNER.com , rozpoczęła współprace z firmą Hopper w zakresie korzystania z produktów fintech Hopper Cloud do rezerwacji w Ameryce Północnej i Europie. Oferta Hopper Cloud umożliwia “Zamrażanie cen biletów lotniczych”

Na początku 2022 wszyscy użytkownicy Trip.com będą mogli uiścić opłatę za zamrożenie ceny lotu do 14 dni przed dokonaniem rezerwacji podróży. Jeśli cena wzrośnie, Hopper pokrywa różnicę do określonej kwoty, a jeśli cena spadnie, podróżny płaci nową, niższą cenę.

Jest to już drugi krok Trip.com do zacieśnienia współpracy z Hopper’em. Już w październiku 2021 inne OTA neleżące do Trip .com (MakeMyTrip.com) z siedzibą w Indiach, ogłosiło podobne partnerstwo w celu wykorzystania technologii zamrażania cen Hoppera. 

Czy teraz czas na Skyscanner.com? Zaoferowanie usługi zamrażania cen biletów lotniczych przez najpopularniejszy system meta-search w Europie, byłoby istotnym wydarzeniem na rynku lotniczym i turystycznym. Dla Trip.com i Skyscanner’a stanowiłoby to ważną przewagę konkurencyjną nad Booking.com i Expedia.com. Oferta Hoppera jest z wszystkich stron rewolucyjna. Polega na tym, że za określoną opłatą od 1$ do 40$ (w zależności od wybieranego lotu) Hopper zagwarantuje cenę tego biletu na okres nawet do 14 dni. W tym okresie nie ma konieczności dokonywania rezerwacji biletu lotniczego. Jeśli cena biletu przed jego rezerwacją się zwiększy, to Hopper pokryje tę różnice, jeśli się zmniejszy będzie można zarezerwować bilet lotniczy w niższej cenie. Zamrażanie cen biletów lotniczych jest swego rodzaju ubezpieczeniem. W przyszłości może być ważną usługa również na rynku podróży służbowych.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Lotnisko Frankfurt

Lotnisko Frankfurt z nową technologią

Podróżni na lotnisku we Frankfurcie wkrótce będą mieli większy dostęp do bezdotykowej technologii biometrycznej do odprawy, bezpieczeństwa i wejścia na pokład, a udogodnienia zostaną wprowadzone

Nasze usługi