Travelsupport.pl

CWT i Booking.com łączą siły

CWT i Booking.com

Udostępnij:

CWT rozpoczyna współpracę z Booking.com, aby docierać “ze swoją” ofertą agencyjną do małych i średnich firm. 

Pytanie, kto bardziej skorzysta na takiej współpracy?

CWT będzie w stanie oferować swoim klientom z segmentu MŚP ofertę hotelową Booking.com. Dzięki tej ofercie klienci będą mogli rezerwować większość obiektów noclegowych na świecie, a nie jak do tej topy tylko zasoby pochodzące z GDSów. 

Z drugiej strony Booking.com otrzyma konkretny zastrzyk rezerwacji z segmentu podróży służbowych/ business travel i nie będzie musiał się martwić o poziom obsługi i bezpośredni kontakt z klientem – tym zajmie się CWT. 

 Według CWT oferta Booking.com zostanie uruchomiona w czerwcu 2023. 

Według CWT i Booking.com  każdy ma inne preferencje dotyczące podróży służbowych. Dla niektórych ważna jest maksymalizacja statusu i punktów lojalnościowych podczas podróży, podczas gdy inni są bardziej skoncentrowani na znalezieniu najlepszej oferty na swoje podróże. Kiedy jednak dochodzi do zakłóceń, wszyscy cenią sobie możliwość skontaktowania się z agentem o każdej porze dnia i nocy w celu uzyskania wsparcia.

Dzięki partnerstwu CWT i Booking.,com  klienci będą mieli to wszystko w jednym miejscu, wraz z narzędziami do zarządzania kosztami i obowiązkiem opieki przy wsparciu ekspertów ds. podróży.  

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Najlepsze linie lotnicze

Najlepsze linie lotnicze wg Airhelp

Firma Aihelp.pl zajmuje się odszkodowaniami za podróże lotnicze. Firma zapewnia usługę ubiegania się o należne odszkodowanie dla pasażerów, którzy ponieśli stratę w związku z odwołaniem

Nasze usługi