Travelsupport.pl

Ceny hoteli w Londynie osiągają nowy rekord

Ceny hoteli w Londynie

Udostępnij:

Ceny hoteli w Londynie osiągnęły najwyższy w historii poziom w czerwcu i wynosił ponad 200 funtów za nocleg. Jest to spowodowane nagłym i dynamicznym ożywieniem podróży służbowych jak i tych w celach typowo turystycznych.

Dane opracowane przez specjalistę STR ds. danych hotelowych wykazały, że średnia dzienna stawka (ADR) dla nieruchomości w stolicy Wielkiej Brytanii wyniosła 209 funtów – była to najwyższa miesięczna stawka za pokój w historii Londynu w bazie danych STR.

Również londyńskie hotele osiągnęły rekordowy revpar (przychód na dostępny pokój) w zeszłym miesiącu na poziomie 173,60 funtów, a obłożenie w mieście wzrosło do 83,1 procent, co jest najwyższym poziomem od lipca 2019 roku.

STR zwrócił jednak uwagę, że obłożenie hoteli w Londynie było nadal o 7,3 punktu procentowego niższe niż w czerwcu 2019 r.

Londyn, wraz z innymi ważnymi europejskimi destynacjami, takimi jak Paryż, odnotował w ostatnich miesiącach wzrost popytu, a londyńskie ADR zbliżyły się do poziomów sprzed pandemii. W lutym 2022 r. , kiedy ich cena wynosiła 130,70 GBP.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Nasze usługi