Travelsupport.pl

Booking.com mocniej inwestuje w ofertę lotniczą

Booking bilety lotnicze

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Booking Holdings w transakcji wartej 1,63 miliarda EUR przejął kontrolę nad Grupą ETraveli Jest to już drugie duże przejęcie na rynku turystycznym w ostatnich tygodniach. Wcześniej Booking zakupił udziały w firmie Getaroom.

Transakcja przejęcia ETraveli przez Booking.com, jest końcowym etapem procesu, który rozpoczął się od podpisała umowy partnerskiej z ETraveli w październiku 2019 r., Efektem tej umowy było pojawienie się oferty lotniczej GOTOGATE na niektórych profilach Booking.com.

Booking chce poważniej zainwestować w ofertę lotniczą od 2019. W trzecim kwartale tego roku łączna liczba biletów lotniczych zakupionych przez Booking wzrosła o 131% w porównaniu z tym samym kwartałem w 2019 r., Jest to oczywiście efekt bazy, ponieważ bilety lotnicze nigdy wcześniej nie były dla Booking.com głównym generatorem marży.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Podróże służbowe do UK

Podróże służbowe do UK bez żadnych restrykcji

Wielka Brytania rezygnuje z obostrzeń w podróżowaniu. 18 marca 2022 Wielka Brytania poinformowała, że zawiesza wszystkie obostrzenia covidowe, dotyczące podróży służbowych i turystycznych. Przyjeżdżający na

Więcej zagubionego bagażu

Więcej lotów, więcej zagubionego bagażu

Przemysł lotniczy wychodzi z pandemii, liczba pasażerów ponownie rośnie, ale poziom zatrudnienia w firmach obsługujących podróże lotniczych nie nadąża za tymi zmianami. Szczegółowo pokazuje to raport

Nasze usługi