Travelsupport.pl

Booking.com i OpenTable inwestują w Azji

Booking.com OpenTable

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Serwis internetowy OpenTable, którego właścicielem jest Booking.com, będący wiodącym systemem rezerwacji online w restauracjach w USA oraz Inline Group Ltd zawarły strategiczne partnerstwo. Inline jest wiodącym dostawcą oprogramowania do rezerwacji online, systemu zarządzania stolikami i innych narzędzi zwiększających produktywność dla restauracji we wschodniej Azji.

Logo OpenTable (PRNewsFoto/OpenTable) (PRNewsFoto/OpenTable)

   

Klienci OpenTable wkrótce będą mogli rezerwować i zamawiać posiłki w niektórych z najpopularniejszych restauracji w Azji, korzystających z technologii Inline, a klienci restauracji inline zyskają dostęp do rozległej globalnej sieci restauracyjnej OpenTable. OpenTable za pośrednictwem swojej firmy macierzystej BOOKING.com, poczyniła również strategiczną inwestycję finansową w Inline.

OpenTable, jako część Booking.com obsługuje rezerwacje dla branży hotelarskiej. Oprogramowanie OpenTable obsługuje ponad 1 miliard osób rocznie i pomaga ponad 50 000 restauracji, barów, winiarni i innych miejsc przyciągnąć gości, zarządzać pojemnością, usprawnić operacje i zmaksymalizować przychody.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie 2023

Liczba podróży służbowych wzrośnie w 2023. Ostatni kwartał 2022 będzie pracowity i produktywny dla globalnych podróży służbowych, Travel Managerów i podróżnych. Ankieta na temat globalnych podróży służbowych z

Szwajcaria i Grecja covidowych

Szwajcaria i Grecja bez utrudnień covidowych

Majówka 2022 w Grecji oraz Szwajcarii będzie bez z wszelkich obostrzeń w podróżowaniu związanych z pandemią koronawirusa. Państwa te poinformowały, że rezygnują z przepisów wjazdowych,

Nasze usługi