Travelsupport.pl

Biura podróży służbowych LCCI mają nową umowę z Amadeus

biur podróży służbowych

Udostępnij:

Biura podróży służbowych typu TMC należące do sieci Lufthansa City Center International (LCCI) podpisały przedłużoną umowę z globalnym systemem dystrybucji i specjalistą w dziedzinie technologii turystycznych, firmą Amadeus. Umowa daje biurom podróży służbowych LCC dostęp do większej liczby treści hotelowych.

Obie organizacje, które współpracują ze sobą od 30 lat, uzgodniły ramy handlowe mające na celu zwiększenie rezerwacji hotelowych poprzez dostarczanie treści za pośrednictwem sieci hotelowych, agregatorów i Amadeus Value Hotels.

Amadeus będzie również nadal preferowanym dostawcą technologii dla agencji LCCI, które odzyskują siły po pandemii Covid-19.

Lufthansa City Center International to czwarta co do wielkości sieć TMC w Europie , według listy European’s Leading TMCs 2021 opracowanej przez BTN Europe. 

Agencje LCCI będą miały dostęp do większej liczby hoteli za pośrednictwem Amadeus Selling Platform Connect, w tym Amadeus Value Hotels, który oferuje stawki netto z ponad 500 000 hoteli, co pozwala im ustalać własne stawki i marże. 

Biura podróży służbowych należące do LCCI będą również mogły korzystać z platformy Amadeus do rezerwacji noclegów w internetowym biurze podróży Booking.com.

Agencje LCCI będą również mogły integrować treści hotelowe Amadeus we własnych aplikacjach wewnętrznych.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Kayak rozwija podróże służbowe

KAYAK rozwija podróże służbowe

Kayak – jeden z największych globalnych OTA i Metasearch wszedł do branży podróży służbowych już pod koniec 2019 roku. Zaprezentowała wówczas wersją beta bezpłatnego narzędzia

Nasze usługi